Mladší přípravka A

Bohemians 1905 - FC Háje ml. přípravka A

Výsledek zápasu 7:1. Hráno na hřišti Bohemians 1905 na Vítkově. Mužstvo nastoupilo v sestavě Filip Kincl - Semecký Vojtěch - Trojan Jan, Zábranský Matěj, Matyáš Krčil, Střízek Dominik - Anděl Filip, Hadraba Jan, Kolář Daniel, Uhmann Jan, Jakub Burka - Eichler David

Začátek utkání přinesl nejdříve dva rohové kopy pro Háje, ze kterých naše mužstvo však nedokázalo vytěžit gól. Poté se až do poločasu hrál fotbal stylu nahoru, dolu který víc svěčil Bohemce a po čemž Bohemians dokázali z několika šancí vstřelit tři góly ze střední vzdálenosti. V druhé půly nastoupil však do útoku Vojta, který dokázal udržet míč a přesně nahrát. Háje dali kontaktní gól na 3:1 (Jan Uhmann) a dále si vypracovali nekolik 100% šancí, které však bohužél neskončili gólem. Druhý poločas přinesl mnoho šancí na obouch stranách skórovat však už dokozála jen Bohemka. Haje podali velice sympatický výkon, škoda jen výsledku který je až příliš krutý. ale předvedený herní styl se musel líbit několika desitkám divákům a přislibuje do budoucna lepší výsledky. Třeba už příště na Bráníku.