Mladší přípravka A

FC HÁJE JM "E" - SOKOL ŘEPY 2:0

FC HÁJE JM "E" - SOKOL ŘEPY    2:0
V sobotu 20.5.2006 jsme odehráli velmi vyrovnaný a napínavý zápas ve složení 1.David Červený.2.Roman Lustyk.3.Radek Dupal.5.Tomáš Kalus.7.Jan Čech.8.Petr Štundl.9.Martin Hlubuček.11.Martin Tesař.14.Martin Hybášek.15.Michal Černý.16.Filip Bouček.

Zápas byl opravdu velmi vyrovnaný a chvílemi se zdálo, že protihráči mají převahu, takže naše obrana měla dost práce. Poločas však skončil 0:0.
V druhé půlce se naši chlapci snažili ze sebe dostat co nejvíc. Snad to bylo poradou s trenérem, nebo mohutným povzbuzováním rodičů, kteří si vyčerpali svou dávku adrenalinu na měsíc dopředu, že 5 minut před koncem vstřelil náš útočník Roman Lustyk první branku. Radost všech rodičů byla nevídaná a ještě o to větší když 30 vteřin před koncem zápasu soupeř potvrdil výsledek razítkem vlastního gólu.

neděle 21.5.2006 | Klub | Přečteno: 1716