FC Háje "A" - Čechie Uhříněves 6:0 (0:0)

Fotbalisté Uhříněvsi nedokázali bodovat potřetí v řadě. Naposledy se jim to povedlo ve vloženém 16.kole 31.srpna, kdy doma porazili Třeboradice 2:1. Na umělou trávu Hájů si přijeli pro šestibrankový debakl, který se zrodil až ve druhém poločase. Nezabránil tomu ani návrat Zlatníka do sestavy. Háje se naopak vyhřívají na krásném čtvrtém místě.

První poločas byl vcelku vyrovnaný, bez větších šancí. Do kabin šli oba soupeři za bezbrankového stavu. Po přestávce se ale s góly v síti hostů roztrhl pytel.

Už ve 49.minutě domácí vyřešili závar před svou brankou. Následovalo rychlé přenesení míče dopředu, na pravou stranu si naběhl Soucha a bez větších problémů se dostal až před Kunderta a přesnou ranou otevřel skore zápasu. Za necelých deset minut obral Soucha ve vápně lehce o míč Zlatníka a míč odražený od břevna pohodlně uklidil do sítě Janoušek. A hosté se sesypali.

Přišla 68.minuta, na míč do šestnáctky si vyběhl Kundert, srazil se s Procházkou a Škaloud už měl před sebou jen opuštěnou branku. Pohodlně tak přidal třetí gól. Procházka musel být pro zranění střídán. Když za pět minut Slabý z přímého kopu krásně zakroutil míč do šibenice, byli hosté na ručník.

Bohužel pro ně to nebylo vše. V 88.minutě dostal plno prostoru na středu hřiště Soucha a sám proti Kundertovi poslal míč s přehledem do sítě popáté. Zmar hostů byl dokonán v poslední minutě. Jejich chybnou rozehrávku vystihl Janoušek, obešl i Kunderta a nezištně před odkrytou branku nabídl šestý gól Musilovi.

FC Háje - Uhříněves 6:0 (0:0)

Branky: 49. a 88. Soucha, 58. Janoušek, 68. Škaloud, 73. Slabý, 90. Musil. ŽK: 60. Slabý - 15. Netřebský, 60. Hradil, 73. Kosina, 75. Peterka. Rozhodčí: Cichra - Váša, Vojtěch. Diváků: 50.

FC Háje: Tlustý - Boháč, Vlasák, Krejčí (55. Škaloud), Slabý (83. Pravenec) - Šůs, Janoušek, Bednář, Klenka - Soucha, David (78. Musil). Trenér: Zdeněk Slabý.

Uhříněves: Kundert - Kasal, Trhlík (65. Peterka), Zlatník, Machala - Hradil, Procházka (70. Dvořák), Luňák, Netřebský (58. Kosina) - Nykl, Plášek. Trenér: Pavel Schorník.

Zdeněk Slabý (Háje): Takové utkání hodnotím s radostí. Měl jsem z toho trochu obavy, museli jsme lepit sestavu a třeba Jirka Janoušek přijel přímo na začátek zápasu z noční. První půli to bylo vyrovnané, ale když jsme dali první gól a za deset minut druhý, soupeř se sesypal. To mně hodně překvapilo. Mají zkušené mužstvo od kterého bych to nečekal.

Pavel Schorník (Uhříněves): První půli jsme drželi domácí na uzdě. Chtěli jsme hrát jejich hru, kterou na téhle umělce produkuji. Bylo to bojovné a agresivní. Po půli přišla nezajištěná standardka a z protiútoku jsme inkasovali. Přišla chyba a druhý gól, do toho zranění Procházky a Trhlíka, a sesypalo se to.