FC Háje

Hájecký Běh pro dobrou věc

V neděli 3.12. pořádáme již 2. ročník Hájeckého běhu pro dětský domov Charlotty Masarykové.

Fotbalový tým FC Háje Jižní Město druhým rokem pořádá sportovní akci s charitativním nádechem. Jedná se o běh Hostivařským lesoparkem, před kterým se bude vybírat dobrovolné startovné, jehož výtěžek půjde na činnost Dětského domova ve Zbraslavi, který se stará o děti do 6 let.

Fotbalisté zvou všechny občany, zejména z Jižního Města, 3.12.2017 v 15:00 na hřiště FC Háje do areálu K jezeru 2, kteří mají zájem udělat něco pro sebe a své zdraví, i pro druhé. Termín je záměrně dán na neděli 3.12., neboť tím začíná adventní období, které je provázeno časem předvánočním, klidem a mírem.

Ze hřiště se poběží běh do Hostivařského lesoparku, trasy běhu budou dvě, kratší bude měřit 2 km, delší 4 km. Každý běžec si určuje své tempo, cílem je prožitek, radost a vytvoření hezké a pozitivní atmosféry první adventní neděle.

Po doběhnutí vypustíme společně lampiony štěstí.

V loňském roce, kdy akce proběhla poprvé, se účastnilo 140 běžců, většinu z nich tvořili členové klubu a jejich příbuzní. Vybrala se částka 17.001 Kč, ze které měla paní ředitelka Dětského domova Charlotty Masarykové velkou radost. Její komentář hovoří za své: „Je úžasné, když se v této době sejde takové množství lidí a podpoří svým během a penězi takovou věc. Moc děkujeme a vážíme si takového daru“.

Rádi Vás na našem hřišti v tento den na této akci uvítáme. Příspěvek je zcela dobrovolný, už jen Vaše účast a vytvoření pozitivní energie podpoří dobrou věc. Těšíme se na Vás.

Další informace o běhu můžete sledovat na hájeckém facebooku nebo přímo ve vytvořené události pro tuto krásnou akci - Hájecký Běh pro dobrou věc - Facebook.

neděle 12.11.2017 | Klub | Přečteno: 471