Starší přípravka B

Hodnocení sezóny - Ročník 2008

Hodnocení sezóny - Ročník 2008
Ročník 2008 má za sebou druhý rok v mladší přípravce, který byl o poznání lepší. Během léta se už kluci budou připravovat na starší přípravku a na hru 5+1.
  • 1) Zhodnocení jara

Druhý rok v mladší přípravce byl o poznání lepší než sezóna minulá, avšak stále máme co dohánět. Odehráli jsme mnoho hezkých utkání, nastavili jsme si rituály, které se snažíme jednak dodržovat, rozvíjet, ale i díky nim budovat týmového ducha. Každý z kluků se opět zlepšil, ale největší pokrok je vidět u těch, kteří chtějí pracovat a i na jejich přístupu je cítit zapálení pro seberozvoj a učení se nových věcí.

  • 2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

Fotbalových momentů je nespočet a nechci vybrat pouze jeden, ale určitě bych v rámci zápasů a turnajů našel jeden společný a krásný okamžik. A to, když rodiče začnou povzbuzovat a fandit, dohromady je v tom neuvěřitelná síla, a ne nadarmo se říká, že důležitým faktorem je „dvanáctý hráč“. Jako další bych vyzvedl teambuildingové akce, které v rámci ročníku proběhly a více spojily děti, rodiče a trenéry.

  • 3) Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Síla týmu se ukazuje v krizových situacích, a pokud netáhnou všichni za stejný konec stejným směrem, tak nemůžeme nic dokázat. Takovéto situace mohou nastat a nastaly, ale jdeme dál a myslím si, že kolektiv nejen dětí, ale i rodičů je velice dobrý.

  • 4) Spokojenost s herním výkonem

Hledejme pozitiva, zlepšuje se rozehrávka od brankáře. Mnohem více lepších prvních dotyků s míčem. A větší spolupráce mezi hráči, kombinace a krásné akce. Víme, že se musíme zaměřit na důraz a bojovnost, protože většina soupeřů nás přetlačí. Dále je zapotřebí se více soustředit v zakončení, protože bychom chtěli dávat větší počet branek. V neposlední řadě se pokusíme udržet pozornost po celý zápas a snažit se být psychicky odolnější a nenechat se rozhodit každou maličkostí.

  • 5) Plán na letní přípravu – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit

S ročníkem 2008 začínáme soustředěním v Roudnici nad Labem a vzhledem k tomu, že již přecházíme na systém 5+1, tak se pokusíme udělat maximum, abychom byli na novou sezónu plně připraveni. Jak již bylo řečeno, víme, že chceme mnoho věcí posunout dále, kluci jsou starší a myslíme si, že je načase ukázat i v zápasech, že to v nich je, a že umí mnoho věcí.


čtvrtek 10.8.2017 | Matěj Soucha | Přečteno: 669

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

23.6.2018, 08:30, Zličín T.
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci B (2006)
24.6.2018, 09:00, Tempo Cup
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2009)
24.6.2018, 09:00, Český Brod T.
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci A (2005)