Předpřípravka A

Hodnocení sezóny - Ročník 2011

Hodnocení sezóny - Ročník 2011
První fotbalovou sezónu má za sebou předpřípravka 2011. Co se za první rok děti naučily a co je čeká v následující sezóně, o tom všem píše hlavní trenér Matěj Soucha.

  • 1) Zhodnocení jara

První rok ve „fotbalovém“ prostředí byl pro ročník 2011 určitě velkým skokem. Pro všechny začala nová éra jejich života a pro některé to bude celoživotní láska. Záleží pouze na každém jednotlivci, jakou cestou se vydá. Ale jednoznačně převládá spokojenost, protože je vidět pokrok, který udělali všichni, někteří větší a jiní menší.

  • 2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

V sezóně jsme zažili mnoho krásných okamžiků, ať už to byly různě zaměřené tréninky, které holky a kluky bavili, předávání nových dresů nebo první zápasy a turnaje.

  • 3) Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Těmto chvílím se snažíme vyhýbat, ale opravdu velice moc nás mrzí různá zranění a hlavně nepříjemné jsou dlouhodobé absence z důvodů nemocí, takže všem přejeme hlavně hodně zdraví, ať můžeme co nejvíce trénovat a hrát.

  • 4) Spokojenost s herním výkonem

U našich nejmenších dětiček je nejdůležitějším návykem určitý pravidelný cyklus tréninků, kde se samozřejmě zaměřujeme především na všeobecnou pohybovou průpravu, různé hry a fotbal, ten je prostředkem, jak spojit děti a vytvořit z nich partu, která potáhne za jeden provaz.

  • 5) Plán na letní přípravu – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit

S ročníkem 2011 budeme začínat až v září, protože stále to bude nesoutěžní ročník. Chceme zařadit více zápasů či turnajů, protože hráčky a hráči by měli získat i zkušenosti ze hry s jinými týmy. Jinak se zaměříme na další rozvoj všech důležitých složek herních činností jednotlivce.


pondělí 7.8.2017 | Matěj Soucha | Přečteno: 642

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

23.6.2018, 08:30, Zličín T.
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci B (2006)
24.6.2018, 09:00, Tempo Cup
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2009)
24.6.2018, 09:00, Český Brod T.
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci A (2005)