Jan Limberg - Dětský čin roku

Hájecký odchovanec a hráč naší starší přípravky Jan Limberg se dostal do finále Dětského činu roku.

Honzík s se svou sestrou Hančou dostali do užšího výběru Dětského činu roku, kde narazili na internetové hlasování.

Jan Limberg se dostal do finále Dětského činu roku, kde rozhoduje hlasování dětí školou povinných přes internet. Podpořte Honzu hlasem v této soutěži, hlasovat můžou děti do 6.listopadu a to na http://www.detskycinroku.cz/hlasovat v kategorii Pomoc starším lidem - poslednímu příspěvku s názvem Sestra.

Dětský čin roku, charitativní projekt společnosti Whirlpool, podporuje děti v konání dobra. Zapojit se mohou školáci, kteří udělali něco dobrého, byť by šlo o zdánlivou maličkost, všimli si dobrého skutku svého stejně starého kamaráda nebo nějakým způsobem dobro podpořili.

čtvrtek 3.11.2016 | Jan Špinka | Přečteno: 887