Kačerov - Ml. přípravka "B" 7:1 (4:1) + FOTO

Na půdě druhého Kačerova jsme předvedli velice dobrý výkon, ve středu hřiště jsme měli jasnou převahu díky dobré kombinaci. Bohužel nás srážely chyby v obraně, které soupeř využíval. Na obrázku je nejlepší hráč zápasu Vojta Hůlka, který odehrál zápas opravdu parádně.

Už nevím, jestli to mám psát znovu. Výsledek říká něco jiného. Ale naše hra, zejména v druhé půli, byla velice dobrá. Soupeř využil prakticky všechny šance. Hra se ale neodehrávala u nás. Spíše ve středu hřiště, kde jsme se snažili o kombinační hru. A ta nám vycházela. O rok starší soupeř se především soustředil na nakopávané míče a také kvůli tomu, že se naší záložníci tolik nevraceli, nás přečísloval (spíše v 1. půli) a využil i naší nezkušenosti v obraně. Opět jsme často nechávali soupeři prostor. Někteří si ovšem uvědomili, že když půjdou do balónu hned po převzetí, tak prakticky nemůžou být obejiti.

Zpočátku první půle jsme měli vynikající nástup. Od začátku jsme hráli to, v čem se snažíme vynikat. Přihrávka, krátké potažení, případně klička, další nahrávka na dalšího hráče a pořád dokola. Kačerov nás vůbec nezatlačil. Kolem páté šesté minuty se soupeř po naší nepovedené akci zmocnil míče a dlouhý nákop se dostal až k naším obrancům, kterým pod tlakem sebral míč útočník Kačerova a vstřelil úvodní branku utkání. Poté se hra vyrovnala a přesunula na naši polovinu. Za stavu 2:0 nebo 3:0 pro soupeře se nám povedl hezký postupný útok po levé straně a k centru se dostal Pája Vodrážka, který umístil střelu k tyči. Do šaten se šlo za stavu 4:1 pro soupeře.

Do druhého poločasu jsme šli s vědomím, že hrajeme dobrý fotbal a chtěli jsme takto hrát i v půli druhé. To se naštěstí potvrdilo. Byli jsme lepším týmem. Kluci si zas začali pěkně nahrávat, k vidění bylo i spousta i individuálních akcí a také jsme zahrávali asi pět rohů. Bohužel i ty dobře kopnuté jsme nedokázali využít, je to dáno samozřejmě tím, že jsme je ještě netrénovali. Ve vápně chybí ale chuť všechno propálit a vstřelit gól. Ve druhé půli jsme měli i větší počet šancí, dost střel z dálky, centry ze stran. Kačerov podržel jejich vysoký brankář. Naopak Kačerov tolik šancí ve druhé půli neměl a využil vše, co mohl. Vstřelil 3 góly a konečné skóre ukazovalo stav 7:1.

Utkání můžu zhodnotit kladně. Je to krásná podívaná, když vidíte, že hrajete hezčí fotbal, než o rok starší kluci. Akorát mě za kluky mrzí, že se jim nedaří vyhrát, protože si to zaslouží. Pokud budeme hrát takhle proti REALU tak se výsledek určitě dostaví.

Výjimečně zhodnotím individuální výkon jednoho hráče, a to Vojty Hůlky. Jeho výkon v obraně byl opravdu parádní. Dělal přesně to, co mu říkáme od začátku. Vzhledem k jeho rychlosti stačí i z pozice obránce odehrát balón konstruktivně. Vždy vyvezl balón k lajně ( i pod tlakem soupeře) a rozehrál. V druhé polovině dokonce zpracoval nákop brankáře, prokličkoval půlku hřiště a zakončil svoji akci hezkou střelou. A právě z jeho odebírání výkopů brankáře Kačerova bylo pžasné. I trenéři Kačerova viděli, že neměli prakticky žádný výkop, protože soupeři většinu sebral Vojta. Ostatní kluci si zaslouží také velkou pochvalu, byl to dobrý kolektivní výkon.

Zápasu se zúčastnili: Míša Ondrášek, Marťas Lebeda, Domča Kundrát, Vojta Žebrakovský, Vojta Hůlka, Péťa Novák, Péťa Jun, Ráďa Skuhra, Adam Tůma, Nico Boketta, Pája Vodrážka, Kryštof Voska + Adam Ondrášek (šel se podívat na hřiště za klukama, takže jsme minutu měli převahu o jednoho hráče, paní trenérka Ondrášková byla ale s výkonem nespokojená, a tak Adámka stáhla pohotově ze hřiště).