Starší přípravka A

Kačerov - Mladší žáci C

Páteční utkání s Kačerovem bylo odehráno v počasí hodném, spíše pro starší hráče,  ještě půl hodiny před úvodním hvizdem oblohu křižovaly blesky a vytrvalý liják bičoval nejen hráče , ale i příchozí diváky.

My jsme nastoupili k utkání s jedním hráčem na střídání, proto jsme ani nepotřebovali zakrytou střídačku, oproti soupeřovým dvěma sedmičkám hráčů, kteří se krčili na střídačce a bojovně podporovali své spoluhráče na hřišti.

První poločas byl plně v naší režii, kdy jsme hráli naši hru, byli jsme rychlí, důrazní a stříleli jsme ze všech možných pozic, naši střelci Petr Pražák důrazný při souboji před soupeřovou brankou, kdy jsme zahrávali rohový kop, hlavičkou umístil do volného prostoru branky a tím otevřel skóre zápasu. Následné Alexovo zakončení z hranice velkého vápna zvýšilo naše šance na dobrý výsledek. Poté jsme udělali chybu v napadání a kačerovští hráči si nádhernou povedenou akcí dostali na dostřel a snížili naše vedení na 1 : 2. Do konce prvního poločasu udeřil náš sváteční střelec, Adam Řehoř, a krásnou dorážkou, po dalším rohovém kopu upravil na 1 : 3.

V poločase, kdy se šel soupeř ohřát do kabin, jsme si řekli pár věcí, na čem pracovat, co zlepšit a kde udeřit, vzhledem k tomu, že soupeř otvíral středové pole, a než soupeř přišel si hráči zahráli báčko, aby se zahřáli pohybem.

Druhý poločas byl obrazem úplně něčeho jiného, jestli to bylo gólovým náskokem nebo mými pokyny, kdy jsem na hřišti zaznamenal jen to, že moje pokyny přišly opětovně vniveč, a hrálo se jinak, bez ducha, bez bojovnosti…..jen několik výjimek, bohužel se chtěli prosadit individuality, což zbouralo náš taktický plán jako domeček z karet.

Kačerov naopak přišel jako znovuzrozený, přehrával nás ve všech možných situacích, jejich akce byli působivé, a dotažené do sebemenšího detailu. Do 42é minuty snížili stav na 3 : 3, jedinou naší odezvou byla spolupráce naší obranné vozby a skvěle chytající brankářky. Která , sic nechtěně, ale na několik minut vyřadila ze hry našeho obránce. Někdy stačí slovo, a je tou nejsilnější zbraní, která dokáže zvrátit průběh. Nedomluvili se při obranném zákroku a Filip inkasoval tvrdý úder míčem, který jej na chvíli eliminoval ze hry….

Konečně skóre 3 : 4, upravil opětovně Petr Pražák, který podal svůj standardní výkon.

Tentokráte prohrál lepší tým. Tímto skládám poklonu kačerovským hráčům za vynikající výkon, zejména v druhém poločase.

Váš trenér

Účast : Limbergová Hanka, Chomát Hugo, Yakubovskiy Leo, Rossmann Martin, Pražák Petr(16´, 47´), Řehoř Adam(34´), Ibl Alex(19´), Marhefka Filip, Ušela Kryštof