FC Háje

Liga ve Fotbalpoolu začíná

Liga ve Fotbalpoolu začíná
Od 12.4. startují ligy fotbalpoolu v kantýně na Hájích.

Dnešním dnem startuje hájecká liga ve fotbalpoolu. Veškeré informace o Fotbalpoolu na Hájích naleznete v nové sekci Fotbalpool. Do tohoto projektu se přihlásily ročníky 2005, 2006, 2007, 2008 a 2009. Většina hráčů byla s pravidly hry seznámena, u stolu budou samozřejmě přiložena pravidla a v jejich dodržování se budou týmy hlídat navzájem. Během hry budou přítomni i háječtí trenéři, pro rodiče bude samozřejmě otevřená kantýna. 

V mladších žácích (ročníky 2005 a 2006) vzniknou celkem tři ligy: Liga Lvů, Žraloků a Draků. V ročníku 2007 vznikne jedna liga, kde se přihlásilo 8 dvojic. Po dvou ligách vznikne v ročnících 2008 a 2009. Dohromady se na jaře vytvoří tedy 8 lig. 

V každé lize se odehrají 4 herní kola, dvě v dubna a dvě v květnu. Vítězné týmy jednotlivých lig se následně utkají ve velkém finále, které se uskuteční v červnu. Při prvním a třetím herním kole zaplatí přihlášené dvojice startovné. V každém kole budou týmy soutěžit o body, které se jim budou sčítat dál a po čtvrtém kole poznáme vítězný tým. Pro vítěze připravila společnost Fotbalpool zajímavé ceny. 

Termíny všech kol jednotlivých lig budou dopředu zveřejněny ve speciálně vytvořeném kalendáři na hájeckém webu - http://fc-haje.cz/kalendar.asp. Pokud nebude jeden z dvojice moci dorazit na některé z kol, může si jeho parťák sehnat náhradníka. 

V dalším článku Vás seznámíme s týmy, které se do ligy Fotbalpoolu přihlásily a také již budeme znát výsledky po prvním kole. Všem přihlášeným týmům držíme palce a těšíme se na krásné zápasy a zajímavé momenty. 

Pro veřejnost je Fotbalpool samozřejmě také volně k dispozici, pro jeho rezervaci využijte výše zmíněný kalendář, kde jsou vidět volné termíny a je zde také kontakt pro rezervaci.


čtvrtek 12.4.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 484

Další články