Mladší dorost

Mladší dorost - Hodnocení sezóny

Mladší dorost má za sebou úspěšnou sezónu, kdy v pražském přeboru obsadil 2. místo

1) Zhodnocení jara

Jarní sezóna se povedla. Za suverénními Vršovicemi jsme skončili na druhém místě. Oproti podzimu jsme o dva zápasy více vyhráli. Je zvláštní, že se nám více dařilo na hřištích soupeřů, než na domácí umělce.

2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

Nejlepší zápas jsme sehráli s Duklou JM. K zajištění druhého místa jsme nutně potřebovali vyhrát. To se klukům po bojovném a kvalitním výkonu podařilo.

3) Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Vzhledem k výsledku skóre a průběhu hry byl nejhorším momentem debakl na domácím hřišti s rivalem z Braníka. Ještě milosrdná prohra 0:6 vypovídá o všem.

4) Spokojenost s herním výkonem

Kluci se ve většině utkání prezentovali kombinačním fotbalem. Dobře zvládnuté měli i útočné standardní situace.

5) Spokojenost s umístěním

Vzhledem k tomu, že většina kluků hrála první sezónu v dorostenecké kategorii, je druhé místo v přeboru velkým úspěchem.

6) Plán na letní přípravu – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit

Trénovat začínáme v druhé polovině srpna. Absolvujeme soustředění ve Veletově. Budeme tvořit nový tým, protože ho opustilo několik hráčů. Kluci čelí další velké výzvě. Většina z nich po roce stráveném v mladším dorostu bude hrát v kategorii dorostu staršího. Věřím, že to zvládnou a budou bojovat o postup do přeboru.

sobota 7.7.2018 | Petr Hartman | Přečteno: 163