Muži I.B třída - FC HÁJE "B" - ÚJEZD P4 3 : 3 (0:2)

Muži I.B třída  - FC HÁJE  "B"   -   ÚJEZD  P4     3 : 3 (0:2)
Utkání se hrálo za příjemného slunečného, bezvětrného podzimního počasí za řízení nepřesného HR Michaela Vavrocha, as1 Michal Volák, as2 Vojtěch Severýn.

Červená
: AKSAMIT - 51´za nadávky vůči rozhodčímu při neodpískaném faulu ve vápně, kdy byl faulován, ale neupadl a divil se a nadával!?!!

Na utkání nebyl zraněný Marval /stehenní sval, Krejčí /kotník/, Vlasák/slepé střevo/, Reichmann /stehenní sval, Sojka/po žebrech si natáhl sval/, Neumann/unavený/, P.Štípek/už se měl vrátit z USA?/, Řezníček /po 1 tréninku nenominován/, Musil /jako náhradník na "A" byl ještě pod vlivem!?!/. Z "A" nás posílil ráno hrající Janoušek a Slabý /místo něj měl jít raději Brož nebo Bednář na stopera/.

Hosté měli jako úspěšný nováček /27 zápasů v řadě neprohráli a body ztratili až v Braníku/ většinou zkušené borce /brankář ročník 1973, Moťka /71, Škoda /63 - hrající trenér a bývalý ligový hráč klokanů/,Nykl /77/, Chlebna /74/. Jako náhradník nenastoupil bývalý hráč Hájů Pavelka. Chyběli oba Bílkové pro zranění.

Naši hráči bojovali, ale kupili jsme hodně chyb a toho soupeř využil. Po vyloučení nevýrazného Aksamita se naši hráči odhodlali k náporu a bojovným výkonem a agresivním pojetím hry dokázali vyrovnat!!! Mohli jsme kopat 4 penalty, ale sudí byl proti!!!!!

Na závěr bych se chtěl omluvit hráči Nyklovi, když jsem křičel, aby si obsadili tlusťocha na křídle /byl nebezpečný/, ale po zápase mi ukázal, že měl větší volný dres.

Fakta z utkání:

03´ Pravenec střílí z první vedle pravé tyče

05´ Kremla střílí z 25 m vedle levé tyče

09´ Hanzlík pálí levou z 23 m nad branku

12´ útok po pravé straně, centr na Nykla /tjinak sudí přeboru/, který po zpracování střílí z 12 m do břevna a od něj do branky

24´ Janoušek střílí zleva z 20 m, ale míč míjí levou šibenici

25´ Aksamit po centru zprava střílí místo hlavou pouze ramenem vedle pravé tyče

31´ aktivní Janoušek střílí z 20 m po zemi, ale brankář míč chytá

33´ hosté zahrávají z 25 m trestný kop, který skončil na prsou ve zdi stojícího Pravence

35´ Janoušek vpravo u čáry velkého vápna kopl do nohy útočníka, který jej držel a velmi přísná penalta byla kopnuta k pravé tyči - Čaki skákal vlevo

37´ Nykl z vlastní půle pronikl před skluzem Hovorky až před Čakiho, který jeho střelu zblízka k levé tyči perfektně chytil

47´ Janoušek zahrával trestný kop z 20 m zleva a míč směřující k levé tyči brankář úžasně vyrazil

51´ Aksamit sám na bránu, ve vápně byl kopnut do nohy, neupadl a přestal hrát, rozčilovat a sudímu sprostě nadávat a oprávněně byl vyloučen

52´ hostující hráč vystřelili do vlastního hráče, ale další střela skončila v síti

55´ Janoušek střílí zleva pouze do břevna, ale nabíhající P Á N E K opět do břevna, od něj míč skončil za čarou a poté vypadl ven - as1 branku viděl

60´ Klenka tvrdě pálí z 25 m, ale nad branku hostí

65´ Klenka ve vápně faulován, ale sudí nic

65´ další faul před vápnem zapískán, a trestný kop z 20 m byl sražen zdviženýma rukama a sudí ukázal, že si hráč chránil obličej?!?

68´ L. Hošek střílí z první levou z 25 m a míč obloučkem vyrazil brankář zpod břevna na roh

75´ P Á N E K střílí ze 14 m po zemi k pravé tyči kam skáče brankář, ale veterán Škoda míč sráží k levé tyči

76´ PRAVENEC z penalty k pravé tyči za faul Škody na pronikající bojovníka Gazura

77´ Pravenec zprava levou technicky přes brankáře trefil pouze břevno, k míči se dostal Gazur, ale byl v ofsajdu

78´ centr Kremly /vysunul se dopředu/ zprava k pravé tyči byl brankářem vyražen

84´ hostující hráč běžel sám na Čakiho, ale střela skončila vedle

85´ Janoušek pálí z 20 m přes branku

88´ neobsazený Nykl vlevo ve vápně se kličkama uvolnil a před Čakim střílí slaběji k levé tyči odkud míč odkopl vrátivší se Kremla - díky!!!

Chlapáci musím s m e k n o u t, neboť v 10 lidech vstřelit 3 branky a ještě další šance nebyly využity, tak klobouk dolů!!! Příště asi od začátku začneme v 10!?!