Starší žáci A

Ročník 2003 - Hodnocení sezóny

Velmi vydařenou sezónu mají za sebou starší žáci 2003, kteří nastupovali v divizi žáků a také v pražské soutěži.

1) Zhodnocení jara

V situaci ve které jsme byli, jsme z ní vytěžili maximum - celá sezóna byla hodně náročná, protože jsme hráli dvě soutěže, tak jsme víkend co víkend museli hráče, ale i nás udržovat v přiměřené koncentraci a dostatečně je motivovat. Celkově se nám to povedlo a kluci to zvládli i když jsme se nevyhnuli výkonnostním poklesům v některých zápasech, které byly způsobeny častou absencí hráčů / ať vynucenou nebo nevynucenou : zranění , školy v přírodě , dovolené atd. /

S celkovým výkonnostním růstem jednotlivců a celého týmu panuje velká spokojenost.

2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

Nejlepší zápas jsme odehráli v Sokolově - hrál se na obou stranách výborný ofenzivní fotbal a tempo bylo naprosto ukázkové , tam také přišel nejhezčí moment, když jsme chvíli před koncem ztratili vedení a zápas šel do penaltové loterie, kopalo se asi deset sérií a nakonec jsme se radovali z vítězství.

3) Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Doma s Karlovými Vary - Hodně absencí a totálně nepovedený zápas, který ovlivnil náš nejslabší moment (situace), kdy jsme se vlastní nezodpovědností připravili o klíčového hráče přímo před výkopem. Bohužel se to projevilo i na hřišti a nedokázali jsme to zlomit. Kluci byli ve velikém útlumu, tak jak jsme je po celou dobu sezóny neviděli a zaslouženě prohráli.

4) Spokojenost s herním výkonem

S herním výkonem v Praze je naprostá spokojenost a v Divizi ve většině zápasů také, bohužel nás tam potkali i malé herní propady.

5) Spokojenost s umístěním

V Praze na výbornou v Divizi jsme mohli být o dvě příčky nahoře, ale to by jsme museli mít k dispozici vždy všechny kluky a to tento půl rok neplatilo. V Pražské soutěži jsme dokonce museli odehrát poslední tři zápasy s pomocí kluků z 04.

6) Plán na letní přípravu – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit

Letní příprava bude zaměřena na přechod do dorostenecké kategorie - zaměříme se na sílu, rychlost a všeobecnou fyzickou připravenost. Také pro nás bude nové propojení se starším dorostem s kterým by jsme měli kooperovat už v připravě a pak po zbytek sezóny.

pátek 6.7.2018 | Josef Kostka | Přečteno: 134