Starší přípravka A

Ročník 2006: Závěrečný turnaj Jihovýchodní ligy

V neděli jsme úspěšně zakončili sezonu turnajem Jihovýchodní ligy, který se odehrál v moderním areálu týmu Březiněves.

Na krásně připraveném travnatém hřišti jsme si zahráli proti nám dobře známým týmům z JVL: ČAFC 06, ČAFC 07, SK Hostivař, TJ Březiněves a Spartak Čelákovice. A zápasy to byly většinou vyrovnané, ale zároveň bohaté na počet vstřelených branek, což bylo také rozhodujícím faktorem v konečném umístění týmů.

V pěti zápasech se nám podařilo nastřílet celkem 23 branek a čtyři zápasy dotáhnout do vítězného konce. Bylo k vidění několik pěkných kombinací po zemi s dobře načasovanými náběhy a přesným zakončením, uvolnění 1na1 a další gólové trefy či zajímavá řešení některých situací. Nechyběla ani pro mě tak důležitá zapálenost a chuť se kterou kluci do zápasů nastupovali.

Také díky tomu kluci zaslouženě získali 1. místo, svými výkony potěšili trenéry i rodiče a zakončili tak sezonu tím nejlepším možným způsobem.

Zúčastnili se: Šíma Borkovec, Jurij Dovhanyč, Vito Kraus, Péťa Leipold, Matoušek Petr, Adam Průša, Fíla Sojka, Adam Vagenknecht, Tom Žáček

čtvrtek 22.6.2017 | Karel Honig | Přečteno: 498