Starší přípravka A

Ročník 2007: Zápasy s Kolovraty a Českým Brodem

Souhrn dvou zápasů, které jsme odehráli v rámci zimní ligy v Kolovratech.

Na zápas s Kolovraty jsme byli posilněni o chlapce z elitní soutěže, což se jasně projevilo. Hráli jsme na dvě hřiště a na obou jsme jasně zvítězili. V mrazivém počasí nás bylo celkem málo, což bylo ideální, aby nikdo zbytečně neprochladl a zároveň byli chlapci stále zahřátí a ve hře. Tudíž určitě je třeba pochválit naší fyzickou připravenost a celkový zodpovědný výkon, i když za jasného stavu již trochu bohorovný.

Zápas s Českým Brodem nám naopak ukázal druhou tvář našeho týmu. Až na pár výjimek jsem opravdu nespokojený. Soupeř nebyl technicky lepší, to ani náhodou, ale zápas rozhodují i maličkosti jako nedůraz, snaha jít do hlavičkového souboje, včasné dostupování protihráčů...

Ale hlavní rozdíl byl v hlavě. Konkrétně v zodpovědnosti a přístupu každého z hráčů.

pondělí 5.3.2018 | Pavel Meluzín | Přečteno: 314