Starší přípravka B

Ročník 2008: Parádní představení na Braníku

Ročník 2008: Parádní představení na Braníku
V neděli jsme za krásného počasí sehráli přátelské utkání na hřišti ABC Braník.

V neděli jsme za krásného počasí sehráli přátelské utkání na hřišti ABC Braník.

Stačilo by napsat jen "Konečně!". Přesně tak by se dal definovat zápas. Naši hráči se probudili ze zimního spánku a ukázali nejen rodičům, ale i sobě, že to jde, když se chce a když se maká na 150 %. Jednoznačně nejlepší utkání, co jsme letos odehráli.

Trenér Matěj hodnotí hned po závěrečném hvizdu: "Předvedli jsme mnoho skvělých akcí, ať už individuálních nebo týmových. Ano, stále nám trvá dlouho rozhodovací proces, ale když máme míč na zemi, tak dokážeme hrát na dva i na jeden dotek. Dali jsme mnoho gólů a dnes to bylo i důrazné, chtěli jsme dotlačit míč do sítě a i přetlačit soupeře v soubojích. Moc se mi to líbilo!"

Trenér Dan dodává: "Mně se to dnes taky líbilo. Měli jsme tam několik pěkných rychlých akcí, bohužel ne všechny skončily gólem. Na druhou stranu jsme důrazem a napadáním získali pár "lehčích gólů", takže jsme si to vynahradili. Taková větší slabina jsou rohy. Máme problémy s tím bránit ty soupeřovy náběhy. A při našich útočných rozích si většinou stoupneme před bránu a doufáme, že to nějak dopadne."

Celkově lze říci, že kluci předvedli parádní výkon a pomohli i hráčům Zvole na druhém hřišti, kteří neměli úplně svůj den. Ale důležité je naladit formu na první mistrovské utkání, které nás čeká ještě před Velikonocemi.

Zápasu se zúčastnili: Andronikov, Bártek, Brož V., Feigl, Filip, Gryc, Chavikov, Krejčí, Lešetický, Martan, Nikodým, Procházka, Svoboda, Šalát, Tomek, Tyminskyy, Volek


čtvrtek 15.3.2018 | Daniel Beneš, Matěj Soucha | Přečteno: 402

Další články