Mladší přípravka A

Ročník 2009: Improvizace při neúčasti soupeře

V sobotu ráno se nám stala nemilá věc. Nepřijel nám soupeř z Vyžlovky.

Útěchou na duši může být nám trenérům fakt, že pochybení nebylo na naší straně. Každému týmu se však může přihodit taková nepříjemnost. My jsme se však nenechali rozházet a zahráli jsme si zápas háje proti hájím.

Jelikož omluvenek bylo mnoho, museli jsme poprosit některé z tatínků, aby doplnili jednotlivé týmy. Mockrát jim za to děkujeme. Je hezké, když do fotbalu nedávají srdce jen devítiletí kluci, ale i jejich rodičové. Nakonec jsme si hřiště i bez soupeře náležitě užili a ani nám v tom moc nebránil poměrně velký mráz.

Snad podobných nedorozumění bude co nejméně. A doufám, že případné nepříjemnosti vyřešíme se stejným úsměvem jako v neděli.

Zápasu se zúčastnili: Fíla Valo, Dan Adamec, Honzík Moravec, Marťas Sršeň, Honzík Pitro, Jáchym Novotný, Víťa Dovhanych, Tom Jiskra

sobota 10.3.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 351