Mladší přípravka A

Ročník 2009: Miniturnaj v Edenu

Zimní přípravu jsme zakončili velikonočním miniturnajem na hřištích domácí Slavie.

Účast byla vskutku prestižní – SK Slavie Praha, Hradec Králové, FC Háje Jižní Město. Na turnaji jsme rozhodně neudělali ostudu a po většinu času jsme si užívali pohled na vyrovnaná utkání.

Kluky musíme za fotbalové nedělní dopoledne pochválit. Všechny zápasy odmakali na maximum, a hlavně díky tomu, jsme s ligovými týmy drželi krok. I když dravost a bojovnost byly naší hlavní předností, kluci nám předvedli, že ani kličky jim nejsou cizí a nejednou jsme viděli i moc pěknou kombinaci.

Lehkou kaňkou za turnajem byly určité dohady a někdy dokonce nadávky mezi jedním z našich a jedním ze slávistických týmů. Vše sice pramenilo z velké namotivovanosti našich i slávistických kluků, ale to není omluvou. Kluci díky tomu měli z turnaje až špatný pocit, což je škoda, neb po fotbalové stránce se jim velmi povedl. Musíme se však naučit pracovat se svými emocemi a nedovolit jim, aby nám kazily dojem z dobře odvedené a odmakané práce na hřišti.

Každopádně herně nám turnaj ukázal, že během zimní přípravy jsme odehráli mnoho zápasů a v leckterých aspektech hry jsme se posunuli dopředu. Už se moc těšíme na první mistrovský zápas.

Turnaje se zúčastnili: Dan Adamec, Vojta Sajler, Jára Juráček, Míša Holý, Tom Jiskra, Honzík Moravec, Marťas Sršeň, Maty Fiala, Honzík Pitro, Jáchym Petrák

pátek 6.4.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 266