Předpřípravka A

Ročník 2011: Halový turnaj v Kostelci

​V sobotu jsme se zúčastnili turnaje v Kostelci, ve kterém se představilo šest oddílů.

Kromě hájeckého jsme měli možnost vidět i hráče z klubů SK Vyžlovka, TJ Junior Praha, Sokol Dolní Počernice, Dráčata Kbely a Český Brod; stejně jako dopoledne při turnaji ročníku 2012 se střetl každý s každým, tenokrát ale v herním systému 4+1 a každý zápas trval patnáct minut.

Byť jsou děti ještě stále ve fázi seznamování se s novým systémem a brankařskou rolí, kterou si na tomto turnaji vyzkoušel každý z nich, tudíž chvíli trvalo, než se s tím sžily, předvedl každý v brance hned několik hezkých zákroků a v útoku nespočetně krásných úniků, kliček a kombinací se spoluhráči. Nechybělo ani úsilí o získání míče a obsazovaní protihráčů v momentech, kdy nebyl míč na našich kopačkách. Navrch se dětem povedlo v každém zápase vsítit alespoň jednu branku - celkově nasázely výtečných dvanáct branek - i tento turnaj tedy za sebe hodnotím jako vydařený.

Odpoledního turnaje se zúčastnili: Bartošová Klára, Bohdal Daniel, Čekajlo Martin, Novák Václav, Pacák Eduard, Skřivan Matyáš, Šesták Josef, Uhlíř Karel, Valo Šimon a Vlach Kryštof.

Veliké díky všem hráčům za předvedené výkony, rodičům za jejich velikou podporu a pořadatelům za uskutečnění tohoto turnaje! Budeme se těšit na další setkání!

pondělí 12.3.2018 | Filip Černík | Přečteno: 306