FC Háje

Rozpis tréninků - Jaro 2018

Rozpis tréninků - Jaro 2018
Tréninky budou platné od úterý 3. dubna 2018. Následně může dojít ještě k drobným úpravám v rozpise a to hlavně v prvních týdnech, neboť bude záležet na stavu přírodní trávy. Změnu dostanou vždy včas vědět trenéři jednotlivých ročníků.

Ročník 2012

Pondělí: 15:45 - 17:00 Háje UMT.

Úterý: 17:15 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 15:45 - 17:00 Háje T.

Ročník 2011

Pondělí: 15:45 - 17:00 Háje UMT.

Úterý: 17:15 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 15:45 - 17:00 Háje T.

Ročník 2010

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje T.

Čtvrtek: 16:00 - 17:30 Háje UMT.

Pátek: 16:00 - 17:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2009

Pondělí: 15:30 - 17:00 (Skupina 1) / 17:00 - 18:30 (Skupina 2) Háje T.

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje T.

Čtvrtek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2008

Úterý: 15:45 - 17:15 Schulhoffova UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje T.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2007

Pondělí: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 17:00 - 18:30 Háje T.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje T.

Ročník 2006

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 ZŠ nad Přehradou T.

Pátek: 17:30 - 19:00 Schulhoffova UMT - Draci/17:00 - 18:30 Háje UMT - Lvi, Tygři

Ročník 2005

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 ZŠ nad Přehradou T.

Pátek: 17:30 - 19:00 Schulhoffova UMT - Draci/17:00 - 18:30 Háje UMT - Lvi, Tygři

Ročník 2004

Úterý: 16:30 - 18:00 Háje UMT

Středa:17:00 - 18:30 Háje UMT

Pátek:15:30 - 17:00 ZŠ nad Přehradou T.

Ročník 2003

Úterý:17:00 - 18:30 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Pátek: 17:00 - 18:30 ZŠ nad Přehradou T.

Mladší dorost

Pondělí: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Úterý: 18:00 - 19:30 Háje UMT

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT


čtvrtek 22.3.2018 | Klub | Přečteno: 614

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

25.9.2018, 17:00, Braník T.
Braník – FC Háje
Mladší dorost
28.9.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – FAAZ
Starší žáci A (2004)
28.9.2018, 08:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Střešovice
Mladší žáci A (2006)
28.9.2018, 08:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Střešovice
Mladší žáci B (2007)
28.9.2018, 10:00, ZŠ Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
28.9.2018, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Troja
Muži A
28.9.2018, 10:30, Chodov T.
FC Háje – Aritma
Starší dorost
28.9.2018, 10:30, Dolní Počernice T1.
D. Počernice – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
28.9.2018, 11:30, ZŠ Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
28.9.2018, 13:00, Háje UMT
FC Háje – Bohemians
Starší žáci B (2005)
28.9.2018, 14:45, Háje UMT
FC Háje – Chodov
Starší přípravka A (2008)
29.9.2018, 09:30, Loko Praha T.
Loko Vltavín – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
30.9.2018, 10:00, Řezuz Děčín
Junior Děčín – FC Háje
Starší žáci A (2004)
30.9.2018, 12:00, Řezuz Děčín
Junior Děčín – FC Háje
Starší žáci B (2005)
30.9.2018, 12:30, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
Starší přípravka B (2009)
30.9.2018, 14:15, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
Starší přípravka A (2008)
30.9.2018, 16:00, Háje UMT
FC Háje – Hostivař
Muži B