FC Háje

Rozpis tréninků - Jaro 2018

Rozpis tréninků - Jaro 2018
Tréninky budou platné od úterý 3. dubna 2018. Následně může dojít ještě k drobným úpravám v rozpise a to hlavně v prvních týdnech, neboť bude záležet na stavu přírodní trávy. Změnu dostanou vždy včas vědět trenéři jednotlivých ročníků.

Ročník 2012

Pondělí: 15:45 - 17:00 Háje UMT.

Úterý: 17:15 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 15:45 - 17:00 Háje T.

Ročník 2011

Pondělí: 15:45 - 17:00 Háje UMT.

Úterý: 17:15 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 15:45 - 17:00 Háje T.

Ročník 2010

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje T.

Čtvrtek: 16:00 - 17:30 Háje UMT.

Pátek: 16:00 - 17:30 Schulhoffova UMT.

Ročník 2009

Pondělí: 15:30 - 17:00 (Skupina 1) / 17:00 - 18:30 (Skupina 2) Háje T.

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje T.

Čtvrtek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2008

Úterý: 15:45 - 17:15 Schulhoffova UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje T.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2007

Pondělí: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 17:00 - 18:30 Háje T.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje T.

Ročník 2006

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 ZŠ nad Přehradou T.

Pátek: 17:30 - 19:00 Schulhoffova UMT - Draci/17:00 - 18:30 Háje UMT - Lvi, Tygři

Ročník 2005

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 ZŠ nad Přehradou T.

Pátek: 17:30 - 19:00 Schulhoffova UMT - Draci/17:00 - 18:30 Háje UMT - Lvi, Tygři

Ročník 2004

Úterý: 16:30 - 18:00 Háje UMT

Středa:17:00 - 18:30 Háje UMT

Pátek:15:30 - 17:00 ZŠ nad Přehradou T.

Ročník 2003

Úterý:17:00 - 18:30 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Pátek: 17:00 - 18:30 ZŠ nad Přehradou T.

Mladší dorost

Pondělí: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T.

Úterý: 18:00 - 19:30 Háje UMT

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT


čtvrtek 22.3.2018 | Klub | Přečteno: 680

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

18.11.2018, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2012)
18.11.2018, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka B (2013)
18.11.2018, 11:30, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
18.11.2018, 12:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – Loko Vltavín
Mladší dorost
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – VOLNÉ
Starší přípravka A (2008)
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – VOLNÉ
Starší přípravka B (2009)
18.11.2018, 15:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
18.11.2018, 15:30, Schulhoffova UMT
FC Háje – Dolní Břežany
Mladší žáci A (2006)
24.11.2018, 09:00, Háje UMT
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka A (2008)
24.11.2018, 09:00, Jedenáctka VS
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka B (2011)
24.11.2018, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2009)
24.11.2018, 12:30, Háje UMT
FC Háje – Vojvodina Novi Sad
Starší žáci B (2005)
24.11.2018, 13:00, Jedenáctka VS
FC Háje – Turnaj
Mladší přípravka A (2010)
25.11.2018, 16:00, Tempo UMT
Tempo – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
27.11.2018, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Modřany
Turnaj
4.12.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Jesenice
Mladší žáci A (2006)