FC Háje

Rozpis tréninků - Podzim 2017

Rozpis tréninků - Podzim 2017
Tréninky jsou platné od pondělí 4.9.2017. Následně může dojít ještě k drobným úpravám v rozpise. Tréninky jsou také umístěny v záložce Týmy u každého mužstva zvlášť.

Rozpis tréninků od 4.9.2017

Ročník 2012

Pondělí: 15:45 - 17:00 Háje UMT.

Úterý: 17:15 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 15:45 - 17:00 Háje T.

Ročník 2011

Pondělí: 15:45 - 17:00 Háje UMT.

Úterý: 17:15 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 15:45 - 17:00 Háje T.

Ročník 2010

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje T.

Čtvrtek: 16:00 - 17:30 Háje UMT.

Pátek: 16:30 - 18:00 Schulhoffova UMT.

Ročník 2009

Pondělí: 15:30 - 17:00 (Skupina 1) / 17:00 - 18:30 (Skupina 2) Háje T.

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje T.

Čtvrtek: 17:00 - 18:30 Háje UMT.

Ročník 2008

Úterý: 16:00 - 17:15 Schulhoffova UMT.

Středa: 17:00 - 18:30 Háje T.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje UMT.

Ročník 2007

Pondělí: 17:00 - 18:30 Schulhoffova UMT.

Čtvrtek: 17:00 - 18:30 Háje T.

Pátek: 15:30 - 17:00 Háje T.

Ročník 2006

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 ZŠ nad Přehradou T.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT/Háje T.

Ročník 2005

Pondělí: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 ZŠ nad Přehradou T.

Pátek: 17:00 - 18:30 Háje UMT/Háje T.

Ročník 2004

Úterý: 16:30 - 18:00 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Pátek: 15:30 - 17:00 ZŠ nad Přehradou T.

Ročník 2003

Úterý: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Středa: 17:00 - 18:30 Háje UMT

Pátek: 17:00 - 18:30 ZŠ nad Přehradou T. 

Mladší dorost

Pondělí: 17:00 - 18:30 ZŠ Nad Přehradou T. 

Úterý: 18:00 - 19:30 Háje UMT

Čtvrtek: 17:30 - 19:00 Háje UMT

Muži

Úterý: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Středa: 18:30 – 20:00 Háje UMT

Pátek: 18:30 – 20:00 Háje UMT


úterý 22.8.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 761

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.10.2017, 17:00, Tempo UMT.
Tempo – FC Háje
Mladší přípravka A (2009)
20.10.2017, 17:30, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
Mladší přípravka A (2009)
21.10.2017, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Starší žáci B (2004)
21.10.2017, 09:00, Bedřichovská UMT.
Meteor – FC Háje
Starší přípravka A (2007)
21.10.2017, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Bohnice
Starší přípravka A (2007)
21.10.2017, 09:15, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Mladší přípravka B (2010)
21.10.2017, 10:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Muži A
21.10.2017, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Př. Kopanina
Mladší dorost
21.10.2017, 10:45, Bedřichovská UMT.
Meteor – FC Háje
Starší přípravka B (2008)
21.10.2017, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka A (2009)
21.10.2017, 13:30, ÚJEZD PRAHA 4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
Mladší žáci A (2005)
21.10.2017, 13:30, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Mladší žáci B (2006)
21.10.2017, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
Mladší přípravka B (2010)
22.10.2017, 08:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
Starší žáci A (2003)
22.10.2017, 08:45, Čakovice T.
Čakovice – FC Háje
Starší přípravka B (2008)
22.10.2017, 10:00, ZŠ Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
Mladší žáci A (2005)
22.10.2017, 10:00, ZŠ Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
Mladší žáci B (2006)