FC Háje

Rozpis tréninků přípravek - Zima 2017/2018

Rozpis tréninků přípravek - Zima 2017/2018
Tréninky jsou platné od 13. listopadu. Některé týmy najedou na tento zimní režim až od 20. listopadu, poté zveřejníme ustálené tréninky i k jednotlivým ročníkům v záložce Týmy.

Ročník 2012

Úterý: 17:15 - 18:30 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 17:00 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2011

Úterý: 17:15 - 18:30 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 17:00 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2010

Pondělí: 16:45 - 18:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Čtvrtek: 15:30 - 17:00 ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2009

Pondělí: 15:30 - 16:45 ZŠ Květnového vítězství 1554

Pátek: 16:00 - 17:30 (Skupina 1)/ 16:00 - 18:00 (Skupina 2) ZŠ Mendelova

Ročník 2008

Úterý: 15:30 - 17:00 Hala Květňák

Středa: 17:00 - 18:00 Schulhoffova UMT.

Pátek: 16:00 - 17:15 (Skupina 1)/ 17:15 - 18:30 (Skupina 2) ZŠ Květnového vítězství 1554

Ročník 2007

Pondělí: 16:00 - 17:30 (Skupina 1)/ 17:30 - 19:00 (Skupina 2)

Středa: 16:00 - 17:00 ZŠ Květnového vítězství 1554/ 16:00 - 17:00 Háje UMT

Pátek: 15:45 - 17:00 Háje UMT


úterý 7.11.2017 | Jan Špinka | Přečteno: 804

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

22.9.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Cholupice
Mladší žáci A (2006)
22.9.2018, 09:00, Braník UMT
Braník dívky – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
22.9.2018, 10:00, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Starší žáci A (2004)
22.9.2018, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
Muži A
22.9.2018, 10:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Litvínov
Starší žáci B (2005)
22.9.2018, 11:45, Bedřichovská UMT
Meteor – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
22.9.2018, 12:15, Štěrboholy T.
FC Háje – Litvínov
Starší žáci A (2004)
22.9.2018, 13:00, Háje UMT
FC Háje – Újezd n. Lesy
Mladší žáci B (2007)
22.9.2018, 13:30, Bedřichovská UMT
Meteor – FC Háje
Starší přípravka B (2009)
22.9.2018, 15:00, Háje UMT
FC Háje – Turnaj
Mladší žáci A (2006)
23.9.2018, 10:00, Vrané T.
Zvole/Vrané – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
23.9.2018, 10:45, Háje UMT
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
Starší přípravka A (2008)
23.9.2018, 12:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Jablonec
Mladší žáci A (2006)
23.9.2018, 12:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Jablonec
Mladší žáci B (2007)
23.9.2018, 12:30, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
Mladší přípravka B (2011)
23.9.2018, 13:00, Chabry T.
Dolní Chabry – FC Háje
Starší dorost
23.9.2018, 14:15, Háje UMT
FC Háje – Xaverov
Mladší přípravka A (2010)