Informace

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tento víkend se na Hájích odehraje dvojnásobný počet zápasů oproti víkendu minulém. K tomu dva z těchto zápasů jsou zápasy mužů. Přijďte hájecké borce podpořit!

Na Hájích se odehraje celkem 8 zápasů, při fandění se vždy můžete občerstvit v naší kantýně.

Sobota 22.09.:

8:30 Mladší žáci A (2006) – Cholupice

10:30 Muži A – Xaverov

13:00 Mladší žáci B (2007) – Újezd nad Lesy

15:00 Mladší žáci A (2006) – Turnaj JVL

Neděle 23.09.:

10:45 Starší přípravka A (2008) – FK Viktoria Žižkov

12:30 Mladší přípravka B (2011) – Xaverov

14:15 Mladší přípravka A (2010) – Xaverov

16:30 Muži B – TJ Sokol Písnice

Na jiných hřištích naše hráče můžete také podpořit.

Sobota 22.09.:

9:00 Braník dívky – Mladší přípravka B (2011)

10:00 Újezd nad Lesy – Starší žáci A (2004)

10:30 Starší žáci B (2005) – Litvínov (hřiště ve Štěrboholech)

11:45 Meteor – Starší přípravka A (2008)

12:15 Starší žáci A (2004) – Litvínov (hřiště ve Štěrboholech)

13:30 Meteor – Starší přípravka B (2009)

Neděle 23.09.:

10:00 Zvole/Vrané – Starší přípravka A (2008)

12:30 Mladší žáci A (2006) – Jablonec (hřiště ve Štěrboholech)

12:30 Mladší žáci B (2007) – Jablonec (hřiště ve Štěrboholech)

13:00 Dolní Chabry – Starší dorost

15:15 Braník – Starší přípravka B (2009)

15:30 Barrandov – Mladší přípravka A (2010)

16:30 Braník – Mladší dorost

16:30 Modřany – Starší žáci B (2005)


pátek 21.9.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 317

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

23.10.2018, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Sparta dívky
Starší žáci A (2004)
25.10.2018, 16:00, Háje UMT
FC Háje – SK Újezd P4
Starší přípravka A (2008)
25.10.2018, 16:00, Háje UMT
FC Háje B – FC Háje
Starší přípravka B (2009)
25.10.2018, 16:00, Háje UMT
FC Háje – FC Háje B
Starší přípravka A (2008)
27.10.2018, 08:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Mladší dorost
27.10.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Tempo
Mladší žáci A (2006)
27.10.2018, 10:00, SA Poliklinika T.
Junior Chomutov – FC Háje
Starší žáci A (2004)
27.10.2018, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Štěrboholy
Muži A
27.10.2018, 11:00, Střešovice UMT
Střešovice – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
27.10.2018, 12:00, SA Poliklinika T.
Junior Chomutov – FC Háje
Starší žáci B (2005)
27.10.2018, 12:30, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Starší žáci A (2004)
27.10.2018, 12:45, Háje UMT
FC Háje – Koloveč
Mladší žáci B (2007)
27.10.2018, 13:00, Střešovice UMT
Střešovice – FC Háje
Starší přípravka B (2009)
27.10.2018, 13:30, Union Strašnice UMT
Union Strašnice – FC Háje
Starší dorost
28.10.2018, 09:15, Háje UMT
FC Háje – Braník
Mladší přípravka B (2011)
28.10.2018, 11:00, Háje UMT
FC Háje – Braník
Mladší přípravka A (2010)
28.10.2018, 14:30, Háje UMT
FC Háje – ČAFC B
Muži B