FC Háje

S fotbalem do Háje

S fotbalem do Háje
Tradičně vám přinášíme rozpis víkendových zápasů. Nenechte si v sobotu odpoledne ujít Halloweenský Máca Cup!

Na Hájích se odehraje celkem 6 zápasů, při fandění se vždy můžete občerstvit v naší kantýně. K tomu v sobotních odpoledních hodinách proběhne tradiční turnaj rodičů v malém fotbalu zvaný Máca Cup (viz. článek).

Sobota 03.11.:

10:30 Starší dorost – Junior

12:30 Starší přípravka A (2008) – Aritma

14:15 Starší přípravka B (2009) – Aritma

16:00 Máca Cup

Neděle 04.11.:

12:00 Starší žáci A (2004) – Přední Kopanina

14:00 Mladší dorost – Dukla JM

16:00 Starší a mladší žáci (2005+2006) – Turnaj JVL

Na jiných hřištích naše hráče můžete také podpořit.

Sobota 03.11.:

10:00 Klánovice – Mladší žáci B (2007)

10:30 Mladší žáci A (2006) – FK Viktoria Žižkov (hřiště ve Štěrboholech)

10:30 Mladší žáci B (2007) – FK Viktoria Žižkov (hřiště ve Štěrboholech)

14:00 SK Ďáblice B – Muži B

15:00 Ústí nad Labem – Starší žáci A (2004)

16:45 Ústí nad Labem – Starší žáci B (2005)

Neděle 04.11.:

11:00 Chodov – Starší žáci B (2005)

12:30 Dukla JM – Mladší žáci A (2006)

14:00 SK Ďáblice A – Muži A

16:00 Barrandov – Starší přípravka A (2008)

16:00 Starší přípravka B (2009) – Újezd P4 (hřiště v ulici Schulhoffova)


pátek 2.11.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 122

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

16.11.2018, 17:00, Klánovice UMT
Klánovice – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
16.11.2018, 18:00, Háje UMT
Sokol Kolovraty – FC Háje
Muži A
17.11.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – FA Praha
Starší žáci A (2004)
17.11.2018, 08:30, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
17.11.2018, 09:00, Eden
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
17.11.2018, 10:00, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
17.11.2018, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Řeporyje
Starší dorost
17.11.2018, 10:45, V Úžlabině UMT
Junior – FC Háje
Muži B
17.11.2018, 14:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2009)
18.11.2018, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2012)
18.11.2018, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka B (2013)
18.11.2018, 11:30, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
18.11.2018, 12:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – Loko Vltavín
Mladší dorost
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – VOLNÉ
Starší přípravka A (2008)
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – VOLNÉ
Starší přípravka B (2009)
18.11.2018, 15:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)