Mladší přípravka B

St. Přípravka "B" - 22.kolo FC Háje-FK Admira Praha 2:2 (0:2)

St. Přípravka "B" - 22.kolo   FC Háje-FK Admira Praha 2:2 (0:2)
V posledním zápase sezóny se utkali nejlepší týmy skupiny. K prvnímu místu jsme museli a chtěli zvítězit, ale chyběl nám malý krůček a více štěstí.....

Už na předzápasovém rozcvičení byla cítit jak z kluků, tak i z trenérů obrovská nervozita. Snad každý si uvědomoval důležitost tohoto posledního kola. Žádný další zápas již není a jen vítězství bude úspěch, nic jiného neberem.

Začátek prvního poločasu byl opatrný z obou stran, jenže pak se pomalu začal více prosazovat soupeř. Naopak na naše kopačky se usadila nervozita a nepřesnost v kombinaci. A toho nakonec tým Admiry využil ke vstřelení prvního gólu v páté minutě. Po inkasovaném gólu jsme konečně začali vyrovnávat hru ve středu pole, jenže k bráně soupeře se ne a ne dostat. Naopak jsme to byli my, kdo se musel strachovat o další změnu ve skóre. A když už se zdálo, že první poločas zkončí jednogólovým mankem, vystřelil ve 24 minutě hráč soupeře dalekonosnou střelu, kterou se náš brankář snažil chytit. Míč se však odrazil od břevna před bránu k volnému hráči Admiry, který se ranou pod břevno nemílil a první poločas zkončil v náš neprospěch 0:2.

O přestávce jsme se snažili kluky vyhecovat aby hráli to, na co mají. Už nebylo co ztratit, teď jsme mohli jen získat.

A po zahájení druhého poločasu se na hřišti začali dít věci. Naši chlapci se na soupeře přímo vrhli a v šesté minutě (celkem 31 min) po rohovém kopu a závaru před brankou dokázali vsítit gól 1:2. A to nebylo vše, neuplynula ani minuta a po krásné kombinaci a přesné střele Tesyho bylo vyrovnáno na 2:2. Teď už stačilo vsítit jen jeden jediný gól. Jenže tým Admiry tento vývoj nepoložil a ukázal skutečně velkou mentální sílu a odhodlání. Ve zbylých minutách to byl krásný fotbal, ve kterém jsme tentokrát měli více ze hry. Bohužel bez dalšího gólového efektu a zápas zkončil remízou 2:2. Nutno dodat, že zaslouženě.

Bohužel jsme tento zápas smolně nevyhráli, ale všichni klici si zaslouží absolutní pochvalu za výkon, odhodlání a bojovnost. Do zápasu dali vše a předvedli, že z nich jednou můžou být hodně dobří fotbalisté. Týmu Admiry gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších sezónách. A nás čeká již příprava na novou sezonu, kterou absolvujeme na velkém hřišti. Takže kluci, pěkné prázdniny a do další sezóny AHOOOOJ. TRENÉŘI