Starší přípravka A

Starší přípravka 2006 - návrat do Kostelce

Starší přípravka 2006 - návrat do Kostelce
V neděli nás čekal již podruhé turnaj v Kostelci nad Černými lesy.

V pořadí už podruhé jsme tuto zimu zavítali s hráči do haly v Kostelci nad Černými lesy na turnaj, který pořádá SK Vyžlovka. V novém roce to stále ještě herně není úplně ono, jako bychom stále nemohli najít správný rytmus, což souvisí i s častou absencí některých hráčů na trénincích. Už i na předchozích turnajích je to stále stejná písnička, obsazování hráčů a pozice na hřišti, to jsou věci, které už by nám neměli dělat takové problémy. Zbytečně si tak zmenšujeme prostor, který je poté přehuštěný.

Další pro fotbal zásadní a to krásné je zakončování, už několik zápasů, nejen v tomto turnaji, se v něm trápíme. Jsou pasáže, kdy jsme na polovině druhého týmu, ale k zakončení se nedostaneme nebo jsme zbytečně zbrklí. Naopak soupeř využije našeho špatného obsazování a zápasy pro nás končí nepopulárním výsledkem 1:0. 

Stejně jsme začali i v tomto turnaji. První zápas byl trochu hektický, protože se nám zpozdily dresy a tak jsme museli dát dohromady tréninkové dresy, které měli naštěstí někteří u sebe a úvodní zápas jsme zvládli odehrát v nich. Nejlepší hru jsme předvedli až v našem posledním zápase, kdy nás ani brzký gól v naší brance nezlomil a zápas jsme vyrovnali a v závěru vstřelili vítěznou branku. Tak snad byl tohle ten zlomový zápas, kdy jsme si dokázali, že aktivní hrou dokážeme hrát vyrovnaně s každým.


pátek 3.2.2017 | Vladislav Volf | Přečteno: 753

Další články