pátek 16.11.2018 | Peter Bíro | Přečteno: 30

Ročník 2004: Návrat na čelo tabulky

Tréninky 5.-16.11.
2018
Háje Cupy 2018-2019
čtvrtek 15.11.2018 | Milan Pokorný | Přečteno: 64

Ročník 2005: Vyrovnaný zápas

čtvrtek 15.11.2018 | Vladislav Volf | Přečteno: 67

Ročník 2005: Poslední zápas podzimu

středa 14.11.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 109

Muži B: Špatný výkon

středa 14.11.2018 | Michal Andronikov, Daniel Beneš | Přečteno: 94

Ročník 2008: Konec dobrý, všechno dobré

úterý 13.11.2018 | Petr Hartman | Přečteno: 121

Starší dorost: Výprask na Zličíně

úterý 13.11.2018 | Miroslav Navara, Filip Černík | Přečteno: 108

Závěrečný turnaj JVL - Mladší přípravky

úterý 13.11.2018 | Adam Šejnost | Přečteno: 156

Muži A: Povinné 3 body doma

pondělí 12.11.2018 | Matěj Soucha | Přečteno: 94

Ročník 2008: Ospalý výkon

pondělí 12.11.2018 | Mikuláš Zbořil, Pavel Rašplička | Přečteno: 88

Ročník 2009: Vítězné zakončení podzimu

pondělí 12.11.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 124

Závěrečný turnaj JVL – Starší přípravky

neděle 11.11.2018 | Peter Bíro | Přečteno: 141

Ročník 2004: Radost pohledět

neděle 11.11.2018 | Lukáš Demuth | Přečteno: 134

Muži A: Férová remíza

sobota 10.11.2018 | Peter Bíro | Přečteno: 113

Ročník 2004: Penaltová loterie

pátek 9.11.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 109

S fotbalem do Háje

pátek 9.11.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 141

Ročník 2006: Závěrečné ligové utkání

čtvrtek 8.11.2018 | Klub | Přečteno: 188

Tělocvičny: mapy a informace

Aktuality

2.11.2018

ZŠ Květnového vítězství 1554

Lukáš Feňa je dalším z řad našich trenérů, který se v rámci partnerství stává i učitelem na ZŠ Květnového vítězství.
30.10.2018

Brankářské tréninky

Dnes se koná poslední brankářský trénink přípravek a žáků před zimní přestávkou.
29.10.2018

Trenérská schůze

V pondělí 5.11. se od 19h koná trenérská schůze v Kantýně na Hájích.
25.10.2018

Zrušení tréninků

V pondělí 29.10. se vzhledem k podzimním prázdninám na hájeckých hřištích netrénuje.
24.10.2018

Výběr Prahy U10

V úterý na turnaji pražského výběru kategorie U10 nastoupili Viktor Dovhanych, Jaroslav Juráček a Mikuláš Juráček.
19.10.2018

Výběr Prahy U11

Ve čtvrtek na turnaji pražského výběru kategorie U11 nastoupil Václav Brož.
15.10.2018

C licence

Háječtí trenéři Lukáš Feňa a Pavel Rašplička o víkendu úspěšně absolvovali kurz a získali trenérskou C licenci.

Kalendář akcí

říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

Rozpis zápasů / Výsledky

16.11.2018, 17:00, Klánovice UMT
Klánovice – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
16.11.2018, 18:00, Háje UMT
Sokol Kolovraty – FC Háje
Muži A
17.11.2018, 08:30, Háje UMT
FC Háje – FA Praha
Starší žáci A (2004)
17.11.2018, 08:30, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
17.11.2018, 09:00, Eden
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
17.11.2018, 10:00, Mikulova UMT
Dukla JM – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
17.11.2018, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Řeporyje
Starší dorost
17.11.2018, 10:45, V Úžlabině UMT
Junior – FC Háje
Muži B
17.11.2018, 14:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2009)
18.11.2018, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2012)
18.11.2018, 09:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka B (2013)
18.11.2018, 11:30, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
18.11.2018, 12:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – Loko Vltavín
Mladší dorost
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – VOLNÉ
Starší přípravka A (2008)
18.11.2018, 13:30, Háje UMT
FC Háje – VOLNÉ
Starší přípravka B (2009)
18.11.2018, 15:00, Horní Měcholupy
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)


Jihovýchodní liga - podzim 2018

Partneři