Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
pátek 5.4.2024
|
Klub
|
Přečteno: 71
Jihovýchodní liga
11.4.2024 | Přečteno: 278
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 287
Čarodějnice 2024
26.3.2024 | Přečteno: 400
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 711
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 1004
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 321
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 433
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 423
Shrnutí zimní ligy na Hájích
26.2.2024 | Přečteno: 426
Připrav se na jaro!
22.2.2024 | Přečteno: 357
Zimní liga na Hájích - finálový den
Zobrazit archiv
<
červen 2017
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.6.2017, 15:45, Háje T
FC Háje – Tempo
Předpřípravka A (2017)
1.6.2017, 17:30, Háje UMT
FC Háje – Aritma
1
:
2
Starší žáci A (2009)
2
ZÁPAS:
2.6.2017, 17:00, Zličín T.
FC Zličín – FC Háje
11
:
14
Mladší přípravka B (2016)
2.6.2017, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Meteor
11
:
43
Mladší přípravka B (2016)
3
ZÁPAS:
3.6.2017, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Třeboradice
2
:
13
Starší přípravka A (2013)
3.6.2017, 10:30, Háje UMT
FC Háje – Dukla JM
0
:
3
Muži A
3.6.2017, 11:00, Satalice T.
Sparta dívky – FC Háje
2
:
0
Starší žáci C (2008+2009)
3.6.2017, 13:00, Sparta Krč T.
Vyšehrad – FC Háje
12
:
32
Mladší přípravka A (2015)
3.6.2017, 14:30, Sparta Krč T.
Vyšehrad – FC Háje
14
:
34
Mladší přípravka B (2016)
4
ZÁPAS:
4.6.2017, 08:30, Juliska UMT
Dukla dívky – FC Háje
11
:
20
Mladší přípravka A (2015)
4.6.2017, 09:45, Kopanina T.
Př. Kopanina – FC Háje
6
:
1
Mladší žáci C (2008)
4.6.2017, 11:00, ČAFC UMT
ČAFC – FC Háje
0
:
3
Mladší žáci A (2011)
4.6.2017, 13:00, Háje UMT
FC Háje – Dukla JM
13
:
12
Starší přípravka A (2013)
4.6.2017, 14:30, Tempo UMT
Tempo – FC Háje
Starší dorost
4.6.2017, 14:30, Újezd T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
11
:
1
Mladší žáci D (2009)
4.6.2017, 15:00, Háje UMT
FC Háje – Zbraslav
4
:
0
Starší žáci B (2010)
4.6.2017, 15:00, Střešovice UMT
Střešovice – FC Háje
10
:
19
Starší přípravka B (2014)
4.6.2017, 16:00, Vinoř T.
Vinoř – FC Háje
5
:
6
Mladší žáci B (2012)
4.6.2017, 17:00, Háje UMT
FC Háje – Sokol Kolovraty
2
:
1
Muži B
4.6.2017, 17:00, Tempo UMT
Tempo – FC Háje
11
:
3
Mladší dorost A
4.6.2017, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Hostivař
Starší přípravka A (2013)
5
Háje v Pohybu
(05.06.2017 16:00 - 05.06.2017 18:30)
Více informací o akci
6
7
ZÁPAS:
7.6.2017, 17:00, Ruzyně T.
Dukla C – FC Háje
2
:
2
Mladší žáci A (2011)
7.6.2017, 17:15, Libeň UMT
Meteor – FC Háje
21
:
18
Starší přípravka A (2013)
8
ZÁPAS:
8.6.2017, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Čakovice
7
:
12
Mladší přípravka B (2016)
8.6.2017, 17:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Štěrboholy
12
:
14
Mladší přípravka A (2015)
8.6.2017, 18:00, Háje UMT
FC Háje – Aritma B
1
:
7
Mladší žáci C (2008)
9
ZÁPAS:
9.6.2017, 15:00, Třebíč Open 2017
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
10
ZÁPAS:
10.6.2017, 09:00, Třebíč Open 2017
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
10.6.2017, 09:00, Třebíč Open 2017
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
10.6.2017, 09:00, Třebíč Open 2017
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
10.6.2017, 09:00, Třebíč Open 2017
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
10.6.2017, 10:15, Háje UMT
FC Háje – Sokol Kolovraty
3
:
2
Mladší dorost A
10.6.2017, 12:30, Háje UMT
FC Háje – Union Strašnice
19
:
1
Mladší žáci B (2012)
10.6.2017, 13:00, Podolí T.
Podolí – FC Háje
2
:
3
Starší žáci A (2009)
10.6.2017, 14:15, Branik T.
Braník – FC Háje
5
:
0
Muži A
10.6.2017, 17:00, Kbely T.
Kbely – FC Háje
2
:
1
Muži B
11
ZÁPAS:
11.6.2017, 15:00, Háje UMT
FC Háje – SK Ďáblice
10
:
19
Starší přípravka B (2014)
11.6.2017, 17:00, Háje UMT
FC Háje – FC Zličín
Starší dorost
11.6.2017, 17:00, ---
VOLNÉ – FC Háje
Starší žáci B (2010)
11.6.2017, 17:00, ---
FC Háje – VOLNÉ
Mladší žáci D (2009)
12
ZÁPAS:
12.6.2017, 17:30, Újezd T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
2
:
2
Starší žáci B (2010)
13
14
ZÁPAS:
14.6.2017, 17:00, Štěrboholy T:
Štěrboholy – FC Háje
19
:
11
Mladší přípravka B (2016)
14.6.2017, 17:30, Újezd T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
1
:
4
Mladší žáci A (2011)
15
ZÁPAS:
15.6.2017, 17:30, Újezd n. Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
18
:
8
Starší přípravka B (2014)
16
ZÁPAS:
16.6.2017, 17:00, Běchovice T.
Běchovice – FC Háje
2
:
3
Mladší žáci B (2012)
17
ZÁPAS:
17.6.2017, 08:30, Háje UMT
FC Háje – Braník
1
:
2
Starší žáci A (2009)
17.6.2017, 09:00, Chuchle T.
FAAZ – FC Háje
5
:
4
Mladší žáci C (2008)
17.6.2017, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – H. Měcholupy
23
:
4
Starší přípravka A (2013)
17.6.2017, 10:30, Háje UMT
FC Háje – FC Zličín
4
:
2
Muži A
17.6.2017, 14:00, Háje UMT
FC Háje – ČZU
4
:
0
Muži B
17.6.2017, 14:00, Loko Praha UMT
Loko Vltavín – FC Háje
2
:
1
Mladší dorost A
17.6.2017, 15:15, D. Počernice T.
D. Počernice – FC Háje
12
:
2
Mladší žáci D (2009)
18
ZÁPAS:
18.6.2017, 08:30, Střížkov UMT
FA Praha – FC Háje
31
:
18
Mladší přípravka A (2015)
18.6.2017, 10:30, Střížkov UMT
FA Praha – FC Háje
33
:
13
Mladší přípravka B (2016)
18.6.2017, 14:00, Březiněves
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
18.6.2017, 17:00, Loko Praha UMT
Loko Vltavín – FC Háje
Starší dorost
18.6.2017, 17:00, ---
FC Háje – VOLNÉ
Starší přípravka A (2013)
18.6.2017, 17:00, ---
FC Háje – VOLNÉ
Starší přípravka B (2014)
19
Trenérská schůze
(19.06.2017 19:00 - 00:00)
Více informací o akci
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Zimní liga 23/24
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Individuální tréninky
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři