Klub
Představení
Historie
Provozní informace
Filosofie
Partneři
Provozní řád areálu
KA5
Týmy
Muži A
Muži B
Starší dorost
Mladší dorost A
Mladší dorost B
Starší žáci A (2009)
Starší žáci B (2010)
Mladší žáci A (2011)
Mladší žáci B (2012)
Starší přípravka A (2013)
Starší přípravka B (2014)
Mladší přípravka A (2015)
Mladší přípravka B (2016)
Předpřípravka A (2017)
Předpřípravka B (2018)
Fanzóna
Fanshop
Bazar
Fotogalerie
Videogalerie
Archiv
Sp
lupráce
Partnerský klub - SKS
Fyzioklinika
Mateřské školy
Základní školy
Kluby
SportFotbal
Výživa Dáša Černá
Mládež
Zimní liga
Jihovýchodní liga
Háje Cupy
Nábor hráčů
Nábor trenérů
Fotbalové kempy
Individuální tréninky
Rodiče
Členství v klubu
Pro rodiče
Ke stažení
Metodické články
Trénuj
Strečink
Zdravá výživa
Recepty
Kontakty
Vedení klubu
Trenéři a vedoucí
Mapy hřišť
Mapy tělocvičen a hal
Kantýna
FC Háje
Jižní Město
Oficiální web fotbalového klubu
neděle 27.8.2023
|
Klub
|
Přečteno: 2764
Individuální tréninky
11.4.2024 | Přečteno: 207
Zemřel trenér Jaroslav Brunát
7.4.2024 | Přečteno: 182
Čarodějnice 2024
26.3.2024 | Přečteno: 351
NÁBOR 2024
22.3.2024 | Přečteno: 626
Statut Klubová akademie - kategorie 5
17.3.2024 | Přečteno: 927
Rozpis tréninků - jaro 2024
11.3.2024 | Přečteno: 290
Velikonoce na Hájích
9.3.2024 | Přečteno: 398
Hájecká U8 na společném tréninku se Slavií
26.2.2024 | Přečteno: 388
Shrnutí zimní ligy na Hájích
26.2.2024 | Přečteno: 387
Připrav se na jaro!
22.2.2024 | Přečteno: 326
Zimní liga na Hájích - finálový den
Zobrazit archiv
<
říjen 2017
>
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
1
ZÁPAS:
1.10.2017, 10:30, Chodov T.
Chodov – FC Háje
8
:
0
Starší žáci B (2010)
1.10.2017, 13:00, V Úžlabině UMT.
Junior – FC Háje
0
:
9
Starší žáci A (2009)
1.10.2017, 13:15, Háje UMT.
FC Háje – Union Strašnice
3
:
0
Mladší žáci B (2012)
1.10.2017, 15:15, Háje UMT.
FC Háje – Admira
14
:
10
Starší přípravka A (2013)
1.10.2017, 16:30, Bohnice T.
Bohnice – FC Háje
4
:
1
Muži A
1.10.2017, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Admira
27
:
10
Starší přípravka B (2014)
2
3
4
5
ZÁPAS:
5.10.2017, 17:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
0
:
3
Mladší dorost A
5.10.2017, 17:30, Třeboradice UMT.
Třeboradice – FC Háje
15
:
1
Starší přípravka B (2014)
6
ZÁPAS:
6.10.2017, 15:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vršovice
4
:
3
Starší žáci B (2010)
6.10.2017, 16:30, SK PRAHA 4 T.
Sportovní Kluby Praha 4 – FC Háje
7
:
4
Mladší žáci B (2012)
6.10.2017, 17:00, Tempo UMT.
Tempo – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
6.10.2017, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
21
:
26
Mladší přípravka A (2015)
6.10.2017, 17:00, Aritma UMT.
Aritma – FC Háje
23
:
23
Mladší přípravka B (2016)
7
ZÁPAS:
7.10.2017, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Xaverov
0
:
5
Mladší žáci A (2011)
7.10.2017, 09:00, Volné
FC Háje – VOLNÉ
Mladší přípravka A (2015)
7.10.2017, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Kunratice
5
:
1
Muži A
7.10.2017, 12:30, Čakovice T.
Čakovice – FC Háje
10
:
0
Starší přípravka A (2013)
7.10.2017, 12:30, ČAFC UMT.
ČAFC – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
7.10.2017, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Slavia dívky
2
:
0
Starší žáci B (2010)
7.10.2017, 15:00, Libuš T.
SK Libuš – FC Háje
2
:
1
Mladší dorost A
8
ZÁPAS:
8.10.2017, 10:00, Horní Počernice UMT
Xaverov – FC Háje
24
:
19
Starší přípravka B (2014)
8.10.2017, 11:30, Xaverov H. Počernice UMT.
Xaverov – FC Háje
38
:
14
Starší přípravka A (2013)
8.10.2017, 12:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Varnsdorf
4
:
2
Starší žáci B (2010)
8.10.2017, 13:45, Vítkov T.
FK Viktoria Žižkov – FC Háje
2
:
2
Mladší žáci A (2011)
8.10.2017, 14:00, Háje T.
FC Háje – SK Čechie Smíchov
7
:
8
Mladší přípravka A (2015)
8.10.2017, 14:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Varnsdorf
2
:
3
Starší žáci A (2009)
8.10.2017, 16:00, Háje UMT
FC Háje – D. Počernice
4
:
1
Muži B
8.10.2017, 16:00, Vítkov T.
FK Viktoria Žižkov – FC Háje
6
:
3
Mladší žáci B (2012)
8.10.2017, 16:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Březiněves
4
:
11
Mladší žáci B (2012)
9
10
11
12
ZÁPAS:
12.10.2017, 17:00, Dolní Břežany T.
Dolní Břežany – FC Háje
7
:
11
Mladší žáci A (2011)
13
14
ZÁPAS:
14.10.2017, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
10
:
1
Mladší žáci A (2011)
14.10.2017, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Lochkov
6
:
18
Mladší přípravka A (2015)
14.10.2017, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – ČAFC
Mladší přípravka A (2015)
14.10.2017, 10:00, Karlovy Vary - Drahovice
Karlovy Vary – FC Háje
4
:
2pen
Starší žáci A (2009)
14.10.2017, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Troja
2
:
3
Muži A
14.10.2017, 11:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Barrandov
Mladší přípravka B (2016)
14.10.2017, 11:45, Karlovy Vary - Drahovice
Karlovy Vary – FC Háje
2
:
4pen
Starší žáci B (2010)
14.10.2017, 12:30, Háje UMT.
FC Háje – ČAFC
0
:
13
Mladší žáci B (2012)
14.10.2017, 12:45, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Březiněves
Starší přípravka B (2014)
14.10.2017, 14:15, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
5
:
27
Starší přípravka A (2013)
15
ZÁPAS:
15.10.2017, 09:15, Háje UMT.
FC Háje – SK Hamr
9
:
11
Starší přípravka B (2014)
15.10.2017, 11:30, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
33
:
15
Starší přípravka B (2014)
15.10.2017, 13:30, Háje UMT.
FC Háje – Sokol Kolovraty
3
:
0
Starší žáci A (2009)
15.10.2017, 14:00, Bedřichovská UMT.
Meteor – FC Háje
9
:
6
Starší přípravka A (2013)
15.10.2017, 14:00, Podolí T.
Podolí – FC Háje
29
:
16
Mladší přípravka A (2015)
15.10.2017, 14:30, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
0
:
3
Starší žáci B (2010)
15.10.2017, 15:30, Háje UMT
FC Háje – Kyje
1
:
6
Muži B
15.10.2017, 15:30, Braník T.
Braník – FC Háje
2
:
2
Mladší dorost A
15.10.2017, 15:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Varnsdorf
5
:
11
Mladší žáci A (2011)
15.10.2017, 15:30, Štěrboholy T.
FC Háje – Varnsdorf
1
:
6
Mladší žáci B (2012)
15.10.2017, 15:30, Podolí T.
Podolí – FC Háje
16
:
38
Mladší přípravka B (2016)
16
17
18
19
20
ZÁPAS:
20.10.2017, 17:00, Tempo UMT.
Tempo – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.10.2017, 17:30, Újezd P4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
13
:
7
Mladší přípravka A (2015)
21
ZÁPAS:
21.10.2017, 08:30, Hostivař T.
Hostivař – FC Háje
0
:
5
Starší žáci A (2009)
21.10.2017, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
1
:
2
Starší žáci B (2010)
21.10.2017, 09:00, Bedřichovská UMT.
Meteor – FC Háje
14
:
6
Starší přípravka A (2013)
21.10.2017, 09:00, Schulhoffova UMT
FC Háje – Bohnice
11
:
4
Starší přípravka A (2013)
21.10.2017, 09:15, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
21.10.2017, 10:30, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
1
:
0
Muži A
21.10.2017, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Př. Kopanina
3
:
2
Mladší dorost A
21.10.2017, 10:45, Bedřichovská UMT.
Meteor – FC Háje
10
:
18
Starší přípravka B (2014)
21.10.2017, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
28
:
24
Mladší přípravka A (2015)
21.10.2017, 13:30, ÚJEZD PRAHA 4 UMT.
SK Újezd P4 – FC Háje
4
:
4
Mladší žáci A (2011)
21.10.2017, 13:30, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
15
:
3
Mladší žáci B (2012)
21.10.2017, 14:45, Háje UMT.
FC Háje – Dukla JM
44
:
26
Mladší přípravka B (2016)
22
ZÁPAS:
22.10.2017, 08:45, Čakovice T.
Čakovice – FC Háje
17
:
5
Starší přípravka B (2014)
22.10.2017, 10:00, ZŠ Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
11
:
3
Mladší žáci A (2011)
22.10.2017, 10:00, ZŠ Hovorčovická T.
Admira – FC Háje
15
:
1
Mladší žáci B (2012)
22.10.2017, 11:30, Hrdlořezy T.
Hrdlořezy – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
22.10.2017, 12:30, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
1
:
8
Starší žáci B (2010)
22.10.2017, 13:30, Kunratice T.
Kunratice – FC Háje
5
:
3
Mladší žáci B (2012)
22.10.2017, 14:30, Štěrboholy T.
FC Háje – FK Viktoria Žižkov
2
:
1
Starší žáci A (2009)
22.10.2017, 15:30, Třeboradice T.
Třeboradice B – FC Háje
3
:
1
Muži B
23
24
25
ZÁPAS:
25.10.2017, 15:30, Háje UMT
FC Háje – Slavia dívky
20
:
0
Starší žáci B (2010)
25.10.2017, 17:15, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Xaverov
25
:
30
Mladší přípravka A (2015)
25.10.2017, 17:30, MOTORLET UMT.
Motorlet – FC Háje
25
:
11
Starší přípravka A (2013)
25.10.2017, 17:30, MOTORLET UMT..
Motorlet – FC Háje
28
:
14
Starší přípravka B (2014)
26
27
28
ZÁPAS:
28.10.2017, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
0
:
4
Muži A
28.10.2017, 12:00, Vítkov T.
FK Viktoria Žižkov – FC Háje
27
:
4
Starší přípravka B (2014)
29
ZÁPAS:
29.10.2017, 14:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice B
3
:
2
Muži B
29.10.2017, 17:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Cholupice
4
:
25
Mladší přípravka A (2015)
30
31
Aktuality
15.4.2024
III. Výběr PFS U17
Do třetího, posledního, kempu PFS byli vybraní háječtí hráči: Tadeáš Balon, Václav Brož, Jan Kuneš, Matěj Sobotka, Jan Šesták. Gratulujeme!
5.4.2024
TM UEFA B
Hájecký trenér Lukáš Feňa úspěšně zvládl zkoušky a stal se držitelem licence UEFA B trenér mládeže. Gratulujeme!
31.3.2024
FAČR C licence
Hájecký trenér Hynek Horák úspěšné absolvoval kurz FAČR C licence.
25.3.2024
Velikonoční svátky
Ve čtvrtek 28.3, v pátek 29.3. a v pondělí 1.4. jsou zrušeny všechny tréninky mládeže.
7.3.2024
Výběr PFS U17
Do výběru na 2. kemp pořádaný Pražským fotbalovým svazem se dostali háječtí dorostenci Václav Brož, Petr Dík a Jan Kuneš. Gratulujeme!
1.3.2024
Kemp PFS U13
Na kemp výběru Prahy U13 byli nominováni háječtí hráči - Antonín David, Jakub Jelínek, Jakub Suchánek, Kryštof Vlach. Gratulujeme.
28.1.2024
Pololetní prázdniny
Vzhledem k pololetním prázdninám se v pátek 2.2.2024 ruší tréninky mládežnických kategorií.
Rozpis tréninků
jaro
Zimní liga 23/24
NÁBOR
2024
Fotbalové kempy 2024
Individuální tréninky
FanShop
Klubová akademie
Partner
SK Slavia Praha
Příručka hájeckého rodiče
Členství FAČR
Metodické
články
Jihovýchodní liga
Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagramu
Partneři