Admira - Starší přípravka 2005

Brzké sobotní ráno bylo na hřišti Hovorčovická ve znamení zápasu Admira - Háje.
16.kolo v So 7.5.2016 08:30
ZŠ Hovorčovická T
Admira

Už od východu slunce to vypadalo, že bude krásný den. S ročníkem 2005 jsme přijeli na zápas a od začátku jsme si říkali, že si zahrajeme a budeme se fotbalem bavit. Bohužel, jak to tak bývá, přijde i zápas "blbec". Snaha byla, ale prostě nedařilo se... Nakonec výsledek na našem hřišti byl 16:1. Ano, dali jsme pouze jeden gól, nastřelili jsme několik tyčí a břeven, ale za brankáře propadla jen jedna střela. Postupem času už bylo na hráčích vidět, že jsou odevzdaní více a více. Za zápasem bych udělal tlustou čáru a hleděl dopředu. Hned v úterý můžeme vše napravit proti Dukle JM. Motivace je jasná, k bojovnosti a snaze přidat i góly!

Hráči: Fífa Francl, Kája Hamala, Alex Klymskyj, Tomik Kolář, Miky Konečný, Honza Maršák, Dymo Nykyforuk, Simon Větrovec

sobota 7.5.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 2504