Aritma Praha - Starší přípravka 2005

V pátek 11. 9. jsme odehráli druhé soutěžní utkání s týmem Aritmy. Zápas se konal na krásné trávě v areálu SK ARITMA PRAHA a s přihlédnutím na hezké počasí se musel očekávat hezký fotbal.
2.kolo v Pá 11.9.2015 17:00
Aritma UMT
Aritma

Z pohledu trenéra a myslím, že i z pohledu diváka, se zápas líbil a hlavě se podařil. Kluci si zahráli, předváděli hezké kombinace a nebyla potřeba je zbytečně kárat za nedostatky, které samozřejmě z průběhu hry vyplynuly. Góly po hezkých individuálních akcích, tak i po týmových kombinacích nás vyhouply do stavu, kdy hráči byli v lehké euforii a já sám jsem tomu nechtěl věřit, jak lehce to jde. Po drobné nekoncentrovanosti se hra ke konci vyrovnala. Ne zas tak herně, spíše výsledkově. Aritma nám nedala nic zadarmo a svou bojovností zápas zdramatizovala. Třešničkou na dortu byla poslední akce, kterou jsme po zapojení všech hráčů v poli gólově zakončili. Závěrem, kluky zápas bavil. Byli sebevědomí, individuálně se chtěl každý ukázat... tak by to mělo být, a proto z mojí strany převládá spokojenost.

Hráči: Borecký, Francl, Hamala, Karafiát, Klymskyj, Maršák, Prachař, Schrojf Vá., Větrovec

pátek 11.9.2015 | Vladimír Solař | Přečteno: 2720