FC Háje JM "B" - ABC Braník "B" 4:1 (3:0)

V nedělním horkém odpoledni odehráli Muži B své třetí utkání v sezóně. Na domácí půdě přivítali rezervu Braníku. Soupeř postavil velmi mladé mužstvo, což slibovalo velmi zajímavou konfrontaci.
4:1
(3:0)
3.kolo v Ne 11.9.2016 17:00
Braník

Již ve 2. minutě se po autovém vhazování dostal do vápna domácí Soucha, poradil si s vyběhnutým brankářem a neomylně zajistil rychlé vedení Hájů 1:0.

Soupeř mohl rychle srovnat, nejdříve se řítil hostující útočník sám na brankáře Tlustého, ten, ale vytáhl skvělý zákrok. O chvíli později si hájecký brankář ztížil rozehrávku, rychlou reakcí, ale vše napravil a udržel domácím jednobrankový náskok.

Od této chvíle se k určování tempa hry dostali zpět domácí. Vypracovali si během úvodních 20 minut slibné příležitosti a další branka byla na spadnutí. Ve 23. minutě Dratva krásně nacentroval a Novák se na kraji malého vápna hlavou nemýlil a zvýšil na 2:0. Za šest minut se domácí radovali znovu, Novák ustál souboj ve vápně a nakonec se dostal i k dorážce, která znamenala vedení 3:0. Další šance neproměnil velmi aktivní Soucha a tak háječtí odcházeli o poločase do šatny jen s tříbrankovým vedením.

Ve druhém poločase docházely velmi rychle síly. Mladíci z Braníku zvýšili svou aktivitu a odměnou jim byla branka na 3:1. Druhý poločas byl už více vyrovnaný i tak si, ale domácí Háje dokázaly vytvořit další šance a svůj výborný výkon korunoval domácí útočník Novák, který v 79. minutě vstřelil branku na 4:1 a zaznamenal svůj první hattrick v mužské kategorii. Poté se zápas jen dohrával a Háje B mohly slavit svou první výhru v sezóně.

2. Soucha, 23., 29., 79. Novák - 60. Tóth

Sestava: Tlustý - Hlubuček, Krejčí, Hrubý, Špinka (59. Turek) - Charvát, Černý, Dratva (46. Hovorka), Soucha - Kloboučník, Novák