Ml. žáci A - Třeboradice 22:0 (9:0)

Ml. žáci A  - Třeboradice 22:0 (9:0)
V sobotu jsme přivítali na našem hřišti na UMT soupeře z Třeboradic. Zápas se nesl ve stylu hry kočky s myší.
14.kolo v So 18.4.2015 14:30
Háje UMT.
Třeboradice

Ve všech aspektech hry jsme soupeře od 1. minuty až do poslední jasně převyšovali. Vzadu jsme hráli zodpovědně a neinkasovali jsme, což mě velice těší.

Kluci makali a i za stavu, kdy se každou chvíli skóre navyšovalo,  a pokračovali ve hře, s kterou jsem spokojený, protože je velmi těžké udržet si motivaci po celý čas zápasu.

Čekají nás utkání, ve kterých nás soupeři prověří více, ale pokud kluci k zápasům přistoupí zodpovědně, a budeme zdravotně fit a v plné síle, tak se pokusíme zabojovat o 1. místo v přeboru, neboť síla kolektivu je velká a máme na to i potřebnou kvalitu.

Sestava:

Balvín – Jun, Gill – Hulka, Nevečeral, Coulibaly – Hakl, Hartman – Lebeda, Žebrakovský

Góly:

Coulibaly – 8