Ml. žáci A – Vršovice 3:2 (2:2)

Ml. žáci  A – Vršovice 3:2 (2:2)
Včera jsme přivítali na naši UMT soupeře velmi zdatného, o čem svědčí i jejich postavení v tabulce.
3:2
(2:2)
15.kolo v Ne 26.4.2015 15:15
Vršovice

Věděli jsme, co nás čeká a proto jsme se celý týden připravovali na náročný zápas a pokud jsme chtěli zamíchat kartami v boji o špici museli jsme podat obětavý kolektivní výkon a zvítězit a to se nám naštěstí podařilo.

Zápas byl ze začátku úplně vyrovnaný, šance byly na obou stranách, hrálo se ve výborném tempu.

Po dobrých šancích v 2 polovici 1. poločasu jsme šli zaslouženě do vedení, kde perfektně zakombinovali Hartman s Haklem a druhý jmenovaný skóroval.(1:0)

Ale hned po rozehrávce jsme inkasovali zbytečný gól po naši individuální chybě v obraně (1:1).

Jakoby to nestačilo tak v průběhu 2 min padl další gól tentokrát hned po nakopnutém míči za obranu se prosadil nezadržitelnou střelou Hakl.

Chtěli jsme to udržet do šatny ale to se nám bohužel nepodařilo, kdy po krásné individuální akci se prosadil kapitán hostí, který bol svojí postavou postrachem, a nebezpečí hostí hrozilo nejvíc po jeho akcích (2:2)-

Vstup do druhého poločasu nám nevyšel, kdy nás soupeř trošku zatlačil do defenzívy ale od nějaké 7 min. jsme už jasně dominovali v poli, vypracovali jsme 5-6 čistých gólových šancí a nakonec jsme jen jednu proměnili, kdy se Hartman po spolupráci s Haklem střelou k tyči prosadil (3:2).

Soupeř hrozil už jen ze standartek, kdy měli výškovou převahu a pojišťovací gól jsme už nepřidali, tak jsme to aspoň ubránili.

Takže zápas měl výbornou úroveň, tempo dobré , výsledek též takže spokojenost.

Kluci mi dali krásný dárek k mým kulatým narozeninám v podobě pěkné hry a výhry za což jim chci poděkovat.

Čeká nás pro nás zápas jara na Braníku, na který se poctivě připravíme a uděláme maximum abychom tam uspěli.

Pokusíme se tam zvítězit a potom už budeme jen čekat na zaváhání ostatních týmů.

Sestava: Balvín – Jun, Gill – Hůlka, Coulibaly, Lebeda, Hartman, Hakl – Nevečeřal, Žebrakovský, Vondrouš, Steklý.