Ml. žáci A – Zbraslav 18:0 (5:0)

V neděli jsme odehráli první jarní mistrák u nás na Hájích.
12.kolo v Ne 29.3.2015 13:15
Háje UMT
Zbraslav

Kluci se už nemohli dočkat opravdového zápasu, po velmi kvalitní zimní přípravě, se kterou jsme nadmíru spokojení, kde jsme odehráli velmi zápasů s velmi kvalitními soupeři.

Zápas byl od 1 min. v naší režii, kdy jsme už v 35 sek. skórovali a ujali se vedení. Vytvořili jsme si množství šancí, ze kterých jsme jen 5 proměnili, a to proto neboť soupeř dobře vzdoroval našim útokům a akcím.

Druhý poločas to už byla kanonáda a kluci si s chutí zastříleli, vylepšili jsme si skóre a pocítil to i náš bank, který se pěkně naplnil po zápase...

Kluci mají formu a přeji si, aby jim vydrželo zdraví a abychom se neustále mohli zlepšovat a posouvat, to je náš cíl do jarní části.

Sestava:

Balvín – Jun, Gill -Coulibaly, Hůlka, Nevečeřal -Hartman,Hakl – Vondrouš, Žebrakovský, Lebeda, Steklý

Góly:

Coulibaly – 6