Mladší dorost A

Mladší dorost: Rival z Bráníka nás vyškolil

Zápas s rivalem z Bráníka měl tentokrát netradiční průběh. Nebylo v něm tolik emocí, nedošlo ke strkanicím, hádkám a také hned od začátku dominoval jeden tým. Jak napovídá výsledek, nebyli jsme to my.
17.kolo v So 12.5.2018 08:30
Háje UMT
Braník

Bráník od první minuty hrál rychlý kombinační fotbal. Byl důrazný v osobních soubojích, které většinou vyhrával. Kluci po ránu byli ospalí, pozdě reagovali a moc se jim nechtělo běhat. Probudit je mohl vstřelený gól. Po autovém vhazování jsme se dostali asi deset metrů od branky k míči. Náš útočník nebyl nikým atakován, měl dost času zamířit, přesto poslal balon mimo branku.

Soupeř byl přesnější a své šance proměňoval. Vypracoval si jich více, naštěstí v prvním poločase proměnil jen dvě. V prvním případě jsem nepokryli jejich útočníka. Ve druhém jsme zase netrefili míč. Další příležitosti buďto pochytal náš brankář, nebo skončily na břevnu, případně soupeř mířil mimo tři tyče.

V zápasech hraných brzo ráno se kluci většinou dostávají do potřebného tempa až ve druhém poločase. Tuto naději jsme mohli živit pouze dvě minuty. To jsme inkasovali potřetí. Za chvíli na ukazateli skóre naskočila čtyřka. Bylo definitivně rozhodnuto. Jediné, co bylo nejasné, kolikrát ještě hráči Bráníka překonají našeho brankáře. Stalo se tak dvakrát, což bylo vzhledem k průběhu hry přijatelné. Všechny góly jsme dostali po podobných situacích. Prohraný souboj, nepokrytý soupeř a míč byl v síti.

Zápas se nám nepovedl. Bylo to trápení. Sebedůvěru si kluci mohou vrátit jednak poctivým tréninkem, jednak na turnaji v německém Bensheimu. Tam nás o víkendu čeká zajímavá konfrontace s týmy z Německa, Nizozemska a Belgie.

Rivalovi z Bráníka podlehli: Pospíšil, Jun, Zábranský, Semecký, Gill, Hadraba, Hartman, Coulibaly, Kolář, Lebeda, Melichar, Nafarieh, Nevečeřal

sobota 12.5.2018 | Petr Hartman | Přečteno: 2360