Mladší dorost: Třetí zápas – třetí výhra

V sobotu jsme odehráli 3. kolo, tentokrát s Újezdem nad Lesy.
3.kolo v So 23.9.2017 16:30
Újezd n. Lesy T.
Újezd n. Lesy
Branky FC Háje: 4.,13.,80. Žebrakovský . Diváci: 45,

Při nástupu na hřiště v Újezdu nad Lesy jsme drtivě prohrávali. Při odchodu z něj naopak slavili vítězství. Převaha domácích v centimetrech a kilogramech jim nebyla nic platná. Fotbal se hraje na góly a ty jsme vstřelili tři. Soupeř se zmohl jen na jeden. Především v prvním poločase jsme fyzický handicap dokázali nahrazovat dobrým pohybem, kombinací, rychlostí a včasným dostupováním k soupeři.

Občas jsme si ověřili, že když se budeme chtít prosazovat individuálně, nikam to nepovede. Maximálně ke zbytečným ztrátám míče v nebezpečných prostorech a k nabízení šancí soupeři. Tím naštěstí nebyl Real Madrid, ale Újezd nad Lesy, který nabídku nevyužil. Dokonce se nedostal k vážnějšímu ohrožení naší branky. Proto jsem hru kontrolovali a v poločase vedli zaslouženě 2:0.

Po změně stran jsme od zmiňovaných principů ustoupili. Méně se pohybovali, prohrávali souboje, zbytečně ztráceli míče. Testovali jsme soupeře, zda je schopný dát branku. Dlouho se zdálo, že to je nad jeho možnosti. Nakonec se přece jenom prosadil a snížil na 2:1. To nás probudilo a předvedli jsme několik nebezpečných akci. Jedna z nich skončila brankou, která definitivně rozhodla a dalším tříbodovém zisku.

Ve čtvrtek o státním svátku v 17 hodin a 30 minut se můžete přijít podívat, zda série vítězství bude pokračovat i proti Vršovicím.

Sestava: Pospíšil, Hadraba, Krčil, Zábranský, Gill, Krejčí, Hůlka, Žebrakovský. Sonakiya, Hakl, Rossmann, Hartman, Nevečeřal, Melichar