Mladší přípravka A (2015)

Mladší přípravka 2008 - Sparta Praha

V neděli jsme si pozvali na přátelské utkání na Schulhoffku soupeře se zvučným jménem - Sparta Praha.
v Ne 16.10.2016 10:30
Schulhoffova UMT
Sparta Praha

Celý zápas se nesl v pohodové a přátelské atmosféře. Možná právě tento fakt zapříčinil celkovou proměnu všech našich hráčů. V zápase jsme předvedli vše, co k fotbalu patří. A najednou jsme zjistili, že to jde. Když se soustředíme, když začneme vše dělat rychleji a přesněji, tak to přináší ovoce, a hlavně góly. Důležité bylo, že jsme vyhráli, je to první výhra v sezóně pro některé z nás. Ale nejdůležitější je ten fakt, že se to všem hráčům líbilo a doufám, že si uchováme ten pocit a budeme se v dalších zápasech snažit opět se dostat na tuto vlnu euforie.

Hráči: Brož O., Brož V., Feigl, Filip, Chavikov, Janouch, Just, Komenda, Krejčí, Kříž, Petrák, Sita, Šalát, Šimon

neděle 16.10.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 1950