Mladší přípravka B (2016)

Mladší přípravka 2009 - Xaverov

Minulou sobotu jsme odehráli zápas proti Xaverovu. Měli jsme nahlášeno mnoho absencí a proto si tuto trochu rychlejší soutěž vyzkoušeli kluci, kteří v ní ještě tolik nenastupují.
7.kolo v So 22.10.2016 10:15
Schulhoffova UMT
Xaverov

Sešlo se nás nakonec 11, neboť Jára den předem onemocněl. Jedno hřiště jsme tak odehráli bez střídání, kde zejména v poslední čtvrtině bylo znát, že už kluci nemůžou a že jim ten hráč na střídání chybí. Dokud ale kluci mohli, tak se jim ve hře dařilo, hrálo se vyrovnané utkání, dařily se kličky, přihrávky, nabíhání.

Na druhém hřišti to bylo těžší, zde právě více nastoupili kluci, kteří na tuto soutěž ještě nejsou zvyklí. Respektive na rychlost práce s míčem i bez. Nicméně kluci ukázali, že když zatlačili všichni, je možné si vytvořit šance. Je třeba však v jakékoliv situace chtít hrát fotbal, tvořit, neboť to nás učí a posouvá i za cenu inkasované branky.

Kluky můžu pochválit, protože v rámci svých možností zahráli dobře.

Zápasu se zúčastnili: Maty Petrák, Dan Adamec, Maty Fiala, Ondra Mašek, Jára Juráček, Honzík Moravec, Vojta Sajler, Marťas Sršeň, Míša Holý, Tom Bílek, Ondra Martinec

sobota 22.10.2016 | Otmar Mansour | Přečteno: 1800