Mladší žáci C (2008)

Mladší žáci C - Spartak Kbely

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a s velkým nasazením. Během první minuty jsme si dokázali vypracovat velkou šanci, nepodařilo se nám však trefit odkrytou bránu.
3:5
2.kolo v So 17.9.2016 14:15
Háje UMT
Kbely
Diváci: 0,

Hra se během dalších minut vyrovnala, místy se hrálo ,,nahoru dolů“. Spousta našich střel končila v rukou brankáře či těsně míjela brankovou konstrukci. Bohužel soupeř byl efektivnější v zakončení, i proto první poločas skončil 0:2.

Do druhé půle jsme se snažili hráče namotivovat k útočnější hře, a tu následně také předváděli. Soupeře většinu poločasu jednoznačně přehrávali, avšak nadále nás zrazovala naše koncovka. Zápas jsme sice zdramatizovali, ale spoustu našich šancí jsme zahodili a soupeř nás trestal z protiútoků.

Dnešní výsledek mě mrzí hlavně kvůli klukům. Po většinu zápasu jsme byli lepším, stmelenějším a fotbalovějším týmem. Soupeř hrozil hlavně z protiútoků. Měli jsme problémy s jejich příliš jednoduchým stylem hry.

Za sebe můžu říct, že hráčům nemám co vytknout, vyjma zakončování střel. Dokázali se vyrovnat v soubojích a zároveň technicky přehrávat protihráče, z nichž většina byla o hlavu vyšší. Všichni podali velmi kvalitní výkon, na klucích byla vidět velká bojovnost a chuť se porvat o co nejlepší výsledek. Na závěr musím vyzdvihnout výkony Adama Karafiáta a Tomáše Koláře v bráně, ačkoliv se do branky při trénincích dostanou málokdy, a není to jejich přirozená pozice, odvedli skvělou práci.

Sestava - Karafiát / Kolář - Prachař, Mareš, Schrojf Václav, Schrojf Vilém, Větrovec, Klymskyj, Veselý, Danda, Lelkes, Hamala