V pátek po poledni jsme zavítali na hřiště Motorletu. Věděli jsme, že budeme hrát na přírodní trávě, což je pro nás velká nevýhoda, protože stále trénujeme na umělém povrchu. Podmínky jsou však vždy pro oba týmy stejné.
(2:1)
13.kolo v Pá 10.4.2015 16:30
Řeporyje T.
Motorlet

Čekal nás nesmírně těžký soupeř, jelikož jsme nastoupili proti prvoligovému týmu, který v dosavadních zápasech ligy všechny své soupeře porazil. Ale i vzdory tomu jsme šli do zápasu jako vždy, předvést pěknou hru, potěšit rodiče a zvítězit.

Úvod zápasu nám vůbec nevyšel, neboť nás soupeř zatlačil, vypracoval si hned pár čistých gólových šancí a zaslouženě šel do vedení po naší chybě. Naštěstí jsme dokázali po standardní situaci vyrovnat, když přímo z rohu skóroval Lukáš Gill. Ale i po vyrovnání byl Motorlet lepší, a po taktické chybě ve středu pole šel soupeř opět do vedení. Popravdě stav 2:1 po poločase byl pro nás velmi milosrdný, protože nám trvalo celých 35 minut, než jsme si na těžký terén zvykli.

Po přestávce se však situace na hřišti zlepšila. Převzali jsme iniciativu a zaslouženě jsme po odražené střele z přímého kopu od Gilla a dorážce Coulibalyho vyrovnali na 2:2. V této fázi hry jsme byli jednoznačně lepší a soupeře jsme zatlačili a vytvořili si několik čistých brankových příležitostí, které jsme však nevyužili. Paradoxně jsme však z ojedinělého brejku inkasovali, což nás psychicky trochu srazilo. Už to vypadalo, že ze zápasu odejdeme bez bodu, ale 5 minut před koncem jsme vyrovnali skóre po pěkné individuální akci Michala Hartmana, který přehodil brankáře krásnou střelou do šibenice.

Závěr byl ještě napínavý, ale nakonec zápas skončil spravedlivou dělbou bodů. Motorlet byl lepší v prvním poločase a my zase v druhé půli. Kluci byli po zápase zklamaní, protože jsme si přijeli pro 3 body, jestli je 1 bod pro nás hodně nebo málo se ukáže na konci sezóny.

Kluci podali bojovný výkon na těžkém terénu, takže je musím pochválit, budeme dále pokračovat v nastoleném trendu a do každého zápasu půjdeme s cílem zvítězit.