Muži A: Nevýrazný druhý poločas

Po vybojované remíze s Pragou jsme v sobotu dopoledne přivítali Štěrboholy. Opět byly nutné změny v sestavě, tentokrát nenastoupilo celkem 5 hráčů ze základní sestavy z minulého kola.
1:3
(1:1)
12.kolo v So 27.10.2018 10:30
Háje UMT
Štěrboholy
Branky FC Háje: 18.Novák. Branky Štěrboholy: 3.Sarichev, 58.Růžička, 85.Strnad. Diváci: 25,
Sestava FC Háje: Orlich - Rašplička,Lojda,Sojka,Kloboučník - Nguyen(72.Lačík),Soucha,Vostrovský,Skirdov(53.Látal) - Novák,Špinka

To ovšem v úvodu zápasu nebylo znát. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a soupeře jsme neustále napadali. Z tohoto tlaku na míč se také zrodila naše první šance, kdy se pokusil Špinka přehodit hostujícího brankáře. Po této akci však dokázali ihned kontrovat hosté, kteří z rychlého brejku a přesného přehození brankáře vstřelili úvodní branku zápasu. Naši hru to samozřejmě trochu poznamenalo a chvíli trvalo než jsme se opět osmělili. V 18. minutě se po pravé straně dostal k přihrávce Novák, míč dokázal podržet a připravit si ho ideálně také na přehození brankáře, které se mu povedlo parádně a srovnal na 1:1. V dalších minutách naše šance přibývaly. Po individuální akci se ze strany zkoušel prosadit Nguyen. Po rychlém brejku a centru Špinky se už Novák připravoval ve vápně k zakončení, kterému z nohy sebral aktivní Vostrovský, který bohužel netrefil branku. I po těchto šancích tak poločas skončil 1:1.

Ve druhém poločase nastal z naší strany útlum a hosté toho dokázali využít. Po celý druhý poločas ovládal soupeř střed hřiště a připravil si několik nebezpečných šancích. My jsme se ve druhém poločase dostali jen k náznakům a vyloženou šanci jsme si nedokázali vypracovat. Soupeř rozhodl o svém vítězství zakončením vždy po standartní situaci, nejdříve z rohového kopu, následně z kopu přímého.

Nyní nás čeká v týdnu příprava na další těžké utkání v Ďáblicích, kde se pokusíme napravit domácí zaváhání.