Muži B: Vítězství v derby s Chodovem

V neděli nastoupili háječtí muži B proti rivalovi z Chodova. V zápasech těchto týmů padá hodně branek, a tak byli všichni zvědaví, jak to dopadne tentokrát.
3:0
(2:0)
1.kolo v Ne 27.8.2017 17:00
Chodov
Branky FC Háje: 15.,71.Soucha,39. Látal . Diváci: 0,
Sestava FC Háje: Lačík - Rosol,Souček,Turek,Čížek-Vostrovský(56.Rájecký),Soucha,Nguyen(68.Hrůza),Hrubý-Látal,Veverka(46.Špinka)

Úvod utkání byl nervózní z obou stran, neboť bylo k vidění mnoho nepřesností. My jsme se na začátku zápasu ujali iniciativy a pokoušeli jsme se vstřelit rychlou branku, která by nás uklidnila. Po úvodní pětiminutovce se ukázali i hosté a samostatný nájezd musel zachraňovat hbitý Lačík.

Naší útočnou fázi dirigoval aktivní Soucha, který v 15. minutě krásným volejem otevřel skóre tohoto zápasu. Následně mohl zvýšit po rychlé kombinaci Veverka, ale z malého vápna trefil jen tyčku.

Soupeř se nechtěl smířit s jednobrankovou ztrátou a hrozil hlavně z rychlých protiútoků. Těch měl za poločas celkem dost, ale naši obránci ve spolupráci s brankářem vždy dokázali vstřelení branky zabránit.

Před koncem poločasu jsme udeřili podruhé, kdy si za obranu hostů naběhl Látal a samostatný nájezd proměnil v naší druhou branku.

Ve druhém poločase se hra obou týmů otevřela a hrál se fotbal nahoru dolů. Samostatný nájezd neproměnil Špinka, na druhé straně všechny střely soupeře pochytal výborný Lačík.

Už to vypadalo, že žádná branka nepadne, ale v 79. minutě si Soucha naběhl za obranu soupeře a přesným lobem uzavřel svou druhou brankou účet zápasu a také svůj výborný výkon.

Hájecké béčko vstoupilo do nové sezóny vítězstvím v derby 3:0 a v příštím kole zavítá na hřiště Xaverova.