Mladší žáci B (2012)

Ročník 05/06: Dobrý zápas, smutný závěr

V neděli jsme odehráli utkání JVL v Březiněvsi. Za krásného teplého počasí, které jen podtrhovalo fotbalový zážitek, z krásného odpoledne.
9.kolo v Ne 22.4.2018 14:00
Březiněves T.
Březiněves

Bohužel jsme si tento zápas prohráli sami, ačkoliv tomu výsledek tak moc nenasvědčuje, drželi jsme tempo po většinu zápasu.

Po první obdržené brance, která padla hned z kraje zápasu, zhruba v první minutě, jsme naštěstí nebyli zaskočeni a pustili jsme se i my do útočné akce, která vedla k okamžité odpovědi a vyrovnání skóre. Toto tempo jsme drželi velice dobře minimálně do první poloviny, kde jsme hráli velice vyrovnanou partii. Kde jsme dokázali překvapit pěknými akcemi, které byly zakončeny gólem.

Po zahájení druhé poloviny zápasu, jsme se po 10 minutách začali dopouštět zbytečných chyb. Bohužel naše obrana nestíhala tempo a po taktických chybách či po neobsazení soupeře při zahrávání rohů, jsme obdrželi zbytečné góly. Díky takto laciným gólům jsme pak psychicky už nechtěli moc bojovat a dostali jsme se do určité křeče. Kde jsme nebyli schopní podržet balón na našich nohách a zbytek zápasu si ho podržel převážně soupeř. A pokusem nakopnout míč někam dopředu, jsme si jen přitížili. A o to byl konec zápasu horší, věděli jsme, že to umíme a že na to máme, ale zrovna teď se nic nedařilo.

Avšak po herní stránce se nám stále daří a zápas od zápasu se zlepšujeme a na hře je to vidět. Škoda že ne na výsledku, protože věřím, že by klukům určitě zvedl sebedůvěru.

Hráči: Brunovský, Erdinger, Leipold, Moravec, Matějka, Mathouchanh, Petr, Rotari, Vagenknecht, Žáček

neděle 22.4.2018 | Michal Blažek | Přečteno: 2079