Mladší žáci B (2012)

Ročník 05/06: Začátek Jihovýchodní ligy

Krásné sobotní počasí a po dlouhé době opět utkání na námi dobře známe Schulhoffce.
1.kolo v So 9.9.2017 11:00
Schulhoffova UMT.
ČAFC

V letošní Jihovýchodní lize mladších žáků odehrajeme 4 zápasy 5+1 a 2 zápasy 7+1. Hra 5+1 je pro hráče, kteří s fotbalem začínají nebo jsou pomaleji se učící vhodnější, protože se častěji dostanou do kontaktu s míčem a to je pro ně nyní pořád to nejdůležitější.

Dnes jsme měli k tomuto zápasu k dispozici jen 6 hráčů. Hrát bez střídání je opravdu náročné a byl sem zvědavý, jak se s tím hráči poperou, nakonec se ukázalo, že jsme bojovníci a ani porce 3x17 minut bez střídání nás nepoloží. Na hráčích byla vidět únava během přestávek, ale všichni chtěli hrát dál. Chtěl jsem po hráčích, aby se hlavně snažili hledat volný prostor, hru si roztahovali, dovolili si kličku v situacích jeden na jednoho a tlačili se do zakončení.

Celý zápas byl hodně vyrovnaný a branky padaly na obě strany. Překvapivě i přes vyčerpání jsme nejlepší výkon podali právě v závěrečné třetí části, kdy naši hráči výborně napadali soupeře a i náš brankář, které ho jsem neustále tlačil dopředu z branky, aby se více zapojil do kombinace a zároveň zastavoval rodící se šance, tak jsme dokázali nastřílet nejvíc branek. Hráči za toto utkání zaslouží pochvalu, protože se dokázali kousnout a zápas skvěle odmakali.

Zápasu se zúčastnili: Brychta, Erdinger, Knot, Kupec, Plášil, Ticháček

sobota 9.9.2017 | Vladislav Volf | Přečteno: 1933