Starší žáci A (2009)

Ročník 2002: Důležitá výhra s Vršovicemi

V sobotu sme nastúpili proti silnému týmu z Vršovíc , ale sme natrénovaní a verili sme aj v tomto zápase ako vždy na výhru.
16.kolo v So 6.5.2017 12:30
Vršovice T.
Vršovice

Úvod zápasu naznačil že to bude ťažké pre nás pretože sme si zvykali na ťažký terén, kde sa nedal hrať nejako extra pekný futbal po zemi. Do nejakej 20 min. zápasu to bolo úplne vyrovnané, šance boli na oboch stranách ale žiadne tutovky.

Nám sa však podarilo skórovať a to bolo pre celý vývoj zápasu kľúčové, keď po rohu a následnom odrazenom balóne Hulkič tvrdou strelou skóroval. Onedlho sa nám podarilo opäť zaúradovať po rýchlom výpade vo vertikálnom priestore Haklom a následne krásnej prihrávke pohotovo zakončil Dan Nafarieh a bolo to pre nás 0:2.

Druhý polčas sme chceli kontrolovať hru ďaleko od brány, súpera do ničoho nepustiť a pridať poisťovací gól. Súper mal dobré šance ale v defenzívnej fázy sme boli bezchybní, škoda len že sme nepridali gól, ktorý by nás upokojil, šance sme na to mali keď sme 2x trafili konštrukciu brány.

Takže sme veľmi spokojní, že sme v náročnom zápase zvíťazili, ideme od zápasu k zápasu a pozeráme sa len sa seba a naše výkony...

Zostava: Dawe – Juny, Žebro, Fílam Chili - Miško, Gigi, Hulkič, Lebedič - Sebi, Haki ---- Kony, Dan ,Senda, Rossi

sobota 6.5.2017 | Viliam Krbúšik | Přečteno: 3231