Předposlední zápas sezóny, jsme odehráli na domácím hřišti proti Zbraslavi.
20.kolo v Ne 4.6.2017 15:00
Háje UMT
Zbraslav
Diváci: 20,

Soupeř bohužel dorazil pouze v deseti lidech, a my jsme měli hodně práce, abychom hráčům dostali z hlavy jakékoliv podcenění. Na hře v první půli se tato skutečnost hodně podepsala, soupeř byl zalezlý na své půlce a čekal na svou příležitost. My jsme byli také na soupeřově půlce, ale nedokázali jsme se prosadit ze stran a chvílemi bylo kolem Zbraslavského vápna snad dvacet hráčů namačkaných na sebe. Do poločasu jsme si pár dobrých příležitostí vytvořili, ale jen jednu jsme dokázali proměnit a to v patnácté minutě po pěkné kombinaci 1-0.

Po přestávce jsme udělali pár změn v sestavě a trochu jsme klukům vyčistili hlavu. Hned od začátku bylo vidět, že to zabralo a soupeře jsme nepustili z vlastní půlky. K tomu jsme přidali kvalitní křídelní hru a hned bylo na co koukat. Jediné co tomu scházelo, byly góly, které jsme si schovávali na posledních pár minut zápasu, kdy jsme dali během dvou minut tři branky na konečných 4-0. Všechny góly byly moc povedené a dobře sehrané.

Hodnocení: Je škoda, že soupeř dorazil pouze v deseti. Pro fotbalový růst je lepší klidně prohrát v kvalitním zápase, než mít něco zadarmo. Naštěstí vývoj utkání dával hostujícímu týmu stále naději na dobrý výsledek a jejich hráči nic nevypustili, a to nás nutilo hrát na plný plyn až do konce. První poločas byl takový zmatený, kdy jsme soupeře tlačili, ale hodně jsme kazili finální přihrávky. Druhá půle již byla z tohoto pohledu o hodně lepší a dokázali jsme se prosadit i v koncovce.

Sestava: Pavel Chromec, Dan Lacko, Míša Pokorný, David Dalibába, Kryštof Kepka, Ríša Krysta, Lukáš Novotný, Péťa Mašek, Alex Velyhan, Alim Mukhamedov, Dan Pechanec, Petr Muller, Ondra Beneš, Martin Fales, Ráďa Kostka, Kuba Benda, Lukáš Panchartek.