Doma jsme chtěli zapomenout na prohru v Litvínově.
(1:0)
19.kolo v Ne 13.5.2018 12:45
Střešovice
Diváci: 40,

Zápas začal z naší strany hodně opatrně a prvních deseti minutách oba dva brankáři moc práce neměli. Pak jsme postupně začali přidávat na tempu a začali jsme se dostávat do šancí, ale ty jsme řešili strašně křečovitě. První gól jsme dali až ve dvacáté šesté minutě a to pěknou střelou ze třiceti metrů 1-0. Do poločasu jsme měli ještě pár příležitostí, ale ty buď zastavil hostující brankář, nebo praporek pomezního. Do druhé půle nastoupila stejná sestava a dál pokračovalo naše trápení v koncovce.

Po deseti minutách jsme začali postupně střídat hráče a naše hra směrem dopředu, byla čím dál tím lepší. V padesáté páté minutě jsme konečně udeřili podruhé, kombinace na tři doteky přinesla úspěch 2-0. Za pár minut jsme ještě dvakrát udeřili stejným způsobem a nakonec jsme utkání uzavřeli gólem hlavou na konečných 5-0

Hodnocení: Ve hře dopředu to stále není ono, protože spousty věcí řešíme moc individuálně a pokud soupeř vystaví obranou zeď jako v tomto případě, tak moc šancí na úspěch není. V poločase jsme na některé tyto věci hráče upozorňovali, ale efekt to přineslo až ke konci utkání, kdy jsme dokázali hru zrychlit na co nejmenší počet doteků a výsledek se ihned dostavil.

Sestava: Alim Mukhamedov, Lukáš Novotný, Vojta Uhlíř, Pavel Chromec, Ráďa Kostka, Dan Lacko, Ali Abdullah, Sendi Murk, Dan Pechanec, Péťa Mašek, Kryštof Kepka, David Truong, Honza Schöbl, Péťa Müller, Dan Vrzal, Richard Krysta.