Ročník 2003: V Chabrech jsme si zastříleli

Na nedělní utkání jsme vyrazili na druhý konec Prahy do Dolních Chaber.
19.kolo v Ne 28.5.2017 17:00
Chabry T.
Dolní Chabry
Diváci: 25,

Ze začátku zápasu to bylo takové oťukávání a seznamování s povrchem ( hrálo se na přírodní trávě) na kterém nám vždy chvíli trvá, než se rozehrajeme.

V osmé minutě jsme udeřili poprvé 0-1. Od této chvíle šlo vše jak po másle, každých pět minut jsme přidávali jeden gól za druhým ve 20 minutě to bylo již 0-5.

Skoro všechny branky jsme dávali po kombinacích a doslova jsme je do prázdné soupeřovi kasy donášeli. Za tohoto rozhodnutého stavu jsme začali hodně hýbat se sestavou a tak se někteří hráči ocitli na jiných pozicích na které nejsou tak zvyklí. Stoper hrál útok a naopak, trochu se to na kvalitě hry podepsalo a soupeři se do konce poločasu povedlo snížit 1-5. I ve druhé půli jsme sestavou hodně točili. Celý druhý poločas se hrál pouze ofenzivní fotbal, my jsme úplně přestali bránit a přidávali jsme jeden gól za druhým i soupeř se dokázal dvakrát prosadit. Konečné skóre 3-12.

Hodnocení: Obranou činnost nemá cenu hodnotit, protože žádná nebyla hrálo se pouze směrem k soupeřově bráně. Útočná fáze naprosto výborná podpořená střeleckou potencí. Spousta hráčů hrála na jiných postech a ve většině případů se s tím dokázali vyrovnat. Soupeř působil po prvních třech gólech hodně odevzdaně, bohužel neměl hráče na střídání a tím hodně fyzicky odpadal. Příští utkání nás čeká trochu jiný soupeř, tak doufejme že to naše sebevědomí zkrotíme a podáme podobný výkon. Dali jsme tolik gólů že se rozhodčímu začali plést střelci a bohužel některým hráčům branku nenapsal a jiným jí zase připsal.

Sestava: Pavel Chromec, Dan Lacko, Míša Pokorný, David Dalibába, Kryštof Kepka, Ríša Krysta, Lukáš Novotný, Péťa Mašek, Filip Lauber, Alim Mukhamedov, Dan Pechanec, Petr Muller, Martin Fales, Lukáš Malec, Vojta Uhlíř, Lukáš Panchartek, Kuba Benda,