Starší žáci B (2010)

Ročník 2003: Zajímavý zápas až na tu koncovku.

V neděli k nám zavítal tým Březiněves. Soupeř je v tabulce poslední a trochu to zavánělo jeho podceněním. Umístění vůbec neodpovídá kvalitě protivníka, který hodně pozměnil kádr oproti minulému roku a na jeho hře to je velice znát a je jenom otázkou času kdy se dostaví i výsledky.
18.kolo v Ne 21.5.2017 15:00
Háje UMT
Březiněves

Po celou dobu utkání, jsme měli nejen optickou, ale i herní převahu, bohužel to bylo takové klasické čekání na gól a to jsme si dali opravdu na čas. První branku jsme vstřelili tři minuty před koncem poločasu. Náš záložník se již nemohl dívat na střelecké trápení svých kolegů z útoku a tak si na vlastní půlce vzal balón a projel vše, co mu stálo v cestě a jako expres to dovezl až do brány 1-0. Ke cti útočné trojice před ním bylo to, že mu pěkně odtáhli obránce a vytvořili mu pěknou dálnici.

V druhé půli jsme chtěli rychle rozhodnout utkání, ale to se nám zase nedařilo, i když šancí na skórování jsme měli dostatek. Ve 47 minutě to konečně vyšlo, útočník zavezl míč do vápna a přesnou přihrávkou našel spoluhráče před brankou, který nadvakrát dopravil míč do sítě 2-0. Do konce zápasu se skóre již nezměnilo.

Hodnocení: Šancí na lepší skóre jsme měli dostatek, ale bohužel nám všechno lítalo hodně vysoko, sítě za brankami jsme provětrávali pravidelně po celou dobu utkání. Hra měla spád i tempo a je dobře že se hrálo hodně po zemi, zbytečně se ne nakopávali míče, k tomu přispěl i soupeř, který přijel hrát fotbal a prezentoval se u nás poměrně slušnou hrou, je divné proč není v tabulce někde uprostřed. Kromě té koncovky není klukům co vytknout, do konce sezony zbývají tři zápasy, do kterých dáme vše co je v nás a zkusíme se udržet na vítězné vlně.

Sestava: Pavel Chromec, Dan Lacko, Míša Pokorný, David Dalibába, Kryštof Kepka, Ríša Krysta, Lukáš Novotný, Péťa Mašek, Filip Lauber, Alex Velyhan, Alim Mukhamedov, Dan Pechanec, Petr Muller, Ondra Beneš, Martin Fales, Lukáš Malec

neděle 21.5.2017 | Josef Kostka | Přečteno: 3230